Tag

Saldırı

Sırbistan’daki saldırıda hayatını kaybeden 9 kişi anılıyor

Sırbistan’ın başşehri Belgrad’da dün sabah saatlerinde 8’i çocuk 9 kişinin hayatını yitirdiği akında hayatını kaybedenler bölge genelinde düzenlenen merasimlerle anılıyor.

Rusya, Ukrayna’nın Odessa kentine üzerinde “Kremlin için” yazılı İHA’larla saldırdı

Ukrayna tarafından Kremlin’e İHA saldırısı gerçekleştirdiğine yönelik tezleri dünya basınında Aka yankı bulan Rusya, gece saatlerinde Odessa kentine insansız hava araçlarıyla atak düzenledi. atak can kaybı yaşanmazken, düşen İHA’ların modüllerinde “Moskova için” ve “Kremlin için” yazıldığı görüldü.

İngiltere Kralı Charles’ın taç giyme töreni boyunca 29 bin polis görevlendirecek

İngiltere Hükümdarı 3. Charles’ın 6 Mayıs’taki taç giyme merasimi boyunca başşehir Londra sokaklarında güvenliği sağlamak üzere 29 binden Çok polis memuru misyon yapacak.

Vucic, Sırbistan’da 9 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu Açıklaması

Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, ülkesinde bu sabah 9 kişinin vefatıyla sonuçlanan taarruzun faili 14 yaşındaki çocuğun, yeni geçtiği sınıfta kabul görmediği için bu biçim dehşetli bir olayı yaptığını söyledi.

Sanatçı Güneştekin: Eserlerime 8 yılda 3 kez saldırı yapıldı

İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin konut sahipliğinde geçtiğimiz Yıl açılan ve dün akına uğradığı belirtilen ‘Gavur Mahallesi’ standıyla ilgili İzah yapan sanatçı Ahmet Güneştekin, nihayet 8 yılda yapıtlarına üçüncü Sefer atak yapıldığını belirterek, “Sanata yapılan;

ABD’de 5 kişinin can verdiği banka saldırısı polis kamerasında! Böyle etkisiz hale getirildi

ABD’nin Kentucky eyaletine bağlı Louisville kentinde bir bankada 5 kişiyi öldüren bir çalışanın polis tarafından etkisiz hale getirildiği anların imajları paylaşıldı.

İsrail’in saldırısı sonrası Gazze’de son durum! Evler hasar gördü, arazilerde dev çukurlar oluştu

İsrail Cenk uçakları, Gazze Şeridi’nin farklı bölgelerine yönelik yeni hava akınları düzenledi. Meyyit ya da yaralı sayısı konusunda şimdi bir bilgi verilmezken, etraftaki mesken ve topraklarda hasar oluştu.

İsrail ordusu, abluka altındaki Gazze ve Lübnan’a saldırı başlattı! Hamas roketlerle karşılık verdi

İsrail ordusu, Gazze ve Lübnan’a gece yarısı atak başlattı. İsrail ordusundan yapılan açıklamada, Gazze’de iki tünel ve Hamas’a ilişkin iki silah deposunun vurulduğu belirtildi. İsrail Başbakanı Netanyahu ataklara ait “İsrail’in bu gece ve gelecekteki karşılığı düşmanlarına ağır bedel ödetecek” açıklamasında bulunurken, Hamas da İsrail hücumlarına hava savunma sistemleri ve roketlerle karşılık verdi. Birleşmiş Milletler var durumun “çok tehlikeli” olduğu ikazında bulunmuştu.

İsrail güçleri, sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gelen Filistinlilere coplarla saldırdı

İsrail polisi, işgal altındaki şark Kudüs’teki Eski kent bölgesinde Mescid-i Aksa’ya giden kümeye Hutta Kapısı’nda coplarla müdahale etti. İsrail güçlerinin kümeye müdahalesinin akabinde arbede yaşandığı görüldü.

Son Dakika! İsrail güçleri Mescid-i Aksa’ya saldırdı, dünya ayakta! Türkiye’den de tepki geldi: Derhal durdurulmalı

Son dakika! İsrail polisi işgal altındaki şark Kudüs’te bulunan Mescid-i Aksa’ya baskın düzenledi. Kıble Mescidi’ne sığınan Filistinlilere ses bombası ve kauçuk kaplı mermilerle müdahale eden polis, 350’den Çok kişiyi gözaltına aldı. İnfial yaratan imgelere Türkiye de kayıtsız kalmadı. Dışişleri Bakanlığı, Fazla sayıda Filistinli sivilin gözaltına alındığı müdahaleyi lanetledi.