Trump, Biden’ı dalga konusu yaptı! Şehir şehir gezip herkese izletiyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 10, 2022 Yorum Yok

ABD’de 2024 yılında düzenlenecek başkanlık seçimleri için hazırlıklar devam ederken mümkün adaylar ortasındaki seçim yarışı da kızışmaya başladı. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde ABD Lideri Joe Biden, New York’ta bir miting gerçekleştirirken, eski reis Donald Trump ise Miami’de miting düzenledi.

TRUMP, BİDEN’I DALGA KONUSU YAPTI

2024’teki seçimde Namzet olabileceğinin de sinyalini veren Trump, gafları ve Değişik hareketleri ile Fazla konuşulan Biden’ın dalga konusu yaptı. Coşkulu bir kalabalığa seslenen Trump, Biden’ın gaflarından ve o hareketlerinden oluşan görüntüyü açarak herkese izletti.

GAFLARI VE HAREKETLERİYLE GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Geçtiğimiz günlerde hava ile tokalaşıp ak Saray’ın yolunu unutan Biden, yine dikkat çekti. Geçen hafta yaptığı seçim çalışmalarında iki Defa İnsülin ilacının mucidi ile görüştüğü yineleyen Joe Biden toplumsal medyada alay konusu olmuştu. Zira insülinin mucidi olan Dr. Frederick Banting ve Profesör John James Richard Macleod, 1921 yılında insülini icat ettikten sonra 1923’te Nobel Ödülü’ne layık görülmüştü. Macleod 1935’te, Banting ise 1941’de hayatını kaybetti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir