Tag

Turizm

İstanbul’da yapılacak kongrelere 45 bin 777 katılımcı bekleniyor

İstanbul Ticaret Odası Lideri Şekib Avdagiç, pandeminin tesirinin ortadan kalktığı İstanbul’da bu yılın kalan aylarında yapılacağı mutlaklaşan kongrelere en az 45 bin 777 iştirakçinin geleceğini ve şahıs başı harcamalarının toplamının yaklaşık 140 milyon euro olacağını açıkladı.

“Kapadokya’nın Giriş Kapısı” Soğanlı bu bahar başka güzel

“Kapadokya’nın Giriş Kapısı” Soğanlı bu bahar Öbür hoş Sıcak hava balonlarıyla görsel şölen Yeşilhisar Kaymakamı Ahmet Ali Altıntaş: “Her gün 12 balon kalkıyor, bu doğal görseli kuşbaşı izleme talihleri olacak” Soğanlı Muhtarı Ali Cebeci: “Turist sayımız yüzde 100’ün üzerinde…

Uluslararası Turizm Zirvesi Çin’in Changsha Kentinde Başladı

CHANGSHA, 11 Mayıs (Xinhua) — Çin’in orta kısımlarında bulunan Hunan eyaletinin merkezi Changsha’da global turizm iktisadı ve turizm kentlerinin gelişimi bahisli memleketler arası Doruk başladı.

Rus turistlerin bulunduğu kruvaziyer Amasra’ya geldi

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Amasra’ya 14’üncü Sefer gelen Rus turistlerin bulunduğu ‘Astoria Grande’ isimli kruvaziyeri karşıladı. Amasra’nın turizm potansiyelinin gelişmesi için nihayet derece Kıymetli olduğunu belirten Demircan, turistlere yöresel Kamu oyunları gösterisi yapıldıktan sonra İstanbul’a devinim ettiği bilgisini verdi.

Rus turistlerin bulunduğu kruvaziyer Amasra’ya geldi

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Amasra’ya 14’üncü Sefer gelen Rus turistlerin bulunduğu ‘Astoria Grande’ isimli kruvaziyeri karşıladı. Amasra’nın turizm potansiyelinin gelişmesi için nihayet derece Değerli olduğunu belirten Demircan, turistlere yöresel Kamu oyunları gösterisi yapıldıktan sonra İstanbul’a devinim ettiği bilgisini verdi.

RUS TURİSTLERİ GETİREN KRUVAZİYER GEMİSİNİ BAKAN YARDIMCISI DEMİRCAN KARŞILADI

KÜLTÜR ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, 14’üncü Defa Amasra’ya gelen Rus turistlerin bulunduğu ‘Astoria Grande’ simli kruvaziyer gemisini karşıladı.

Çinli Turistler 1 Mayıs Tatilinde İtalya’ya Yoğun İlgi Gösterdi

İtalya’nın turizm kesimi, Çinli turistlerin 1 Mayıs tatili kapsamında ülkeye yine gelmesini memnuniyetle karşıladı.

Kuşadası Belediyesi’ne ‘Turizm Sektörü Yatırım Ödülü’

Kuşadası Belediyesi, pandemi sürecinde ortaya çıkan yeni turizm anlayışı ile kente kazandırdığı yatırımlar ve yaşama geçireceği projeler nedeniyle Ege Yatırım dışsatım İnovasyon Teknoloji (EGE YİİT) Ödülleri’nde, Turizm Kesimi Yatırım Ödülü’nün sahibi oldu.

Kuşadası Belediyesi, EGE YİİT Ödülleri’nde turizm sektörü yatırım ödülünün sahibi oldu

Kuşadası Belediyesi, pandemi sürecinde ortaya çıkan yeni turizm anlayışı doğrultusunda kente kazandırdığı yatırımlar ve yaşama geçireceği projeler nedeniyle Yeni asır Gazetesi’nin düzenlediği Ege Yatırım dışsatım İnovasyon Teknoloji (EGE YİİT) Ödülleri’nde, Turizm Kesimi Yatırım Ödülü’nün sahibi oldu.