Aksaray’da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Aksaray’da okullar tatil edildi mi? Son dakika Aksaray’da okullar yarın tatil mi?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Şub 05, 2023 Yorum Yok

Aksaray‘da okullar tatil mi? Sorusu, ülke genelinde tesirini göstermekte olan ağır kar yağışı ile Bir arada en Fazla merak edilenler ortasında yerini aldı. Aksaray Da yaşamakta olan birçok vatandaş tarafından Aksaray’da okullar tatil mi? Sorusuna Karşılık aranıyor. Ayrıyeten yaşanan kar yağışı ile Birlikte yollarda görüş uzaklığı düşerken, şoförler araçlarıyla ilerlemekte zahmet çekiyor. Aksaray’da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Aksaray’da okullar tatil edildi mi? Aksaray’da okullar yarın tatil mi? Ayrıntılar haberimizdedir…

AKSARAY’DA OKULLAR TATİL Mİ?

Aksaray Valiliğinden yapılan açıklamada, ağır kar yağışı ve Olumsuz hava şartları nedeniyle 6 Şubat’ta Vilayet genelinde eğitime Uzaklık verildiği belirtildi. Kamuda misyonlu engelli ve Hamile çalışanın de tıpkı gün idari müsaadeli sayılacağı vurgulanan açıklamada şunlar kaydedildi:

“15 tatil, 16 oldu. fakat Ufak bir ödeviniz var, sıkı giyinin, arkadaşlarınızla, ailenizle karın tadını doyasıya çıkarın. Kartopunun içine hayallerinizi ve heyecanlarınızı koyun, bakalım kim en uzağa fırlatacak? Bembeyaz bir hoşluğa bürünen ağaçları, çiçekleri seyretmeyi, sokaktaki dostlarımızı beslemeyi unutmayın.”

6 ŞUBAT PAZARTESİ AKSARAY’DA OKULLAR TATİL EDİLDİ Mİ?

Aksaray’da 6 Şubat Pazartesi günü okulların tatil edildiği duyuruldu.

pic.twitter.com/R5yldUC7Rw

— T.C. Aksaray Valiliği (@aksarayvaliligi) February 5, 2023

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir