Tag

Trafik

43 ilin geçiş güzergahında trafik kilit: Kilometrelerce araç kuyruğu oluştu

Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahı “kilit kavşak” Kırıkkale’de Ramazan Bayramı’nın 3’üncü gününde de trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Kütahya’da bayram trafik tedbirlerinde jandarma 367 ekip ve 970 personelle görev yapacak

Kütahya Vilayet Jandarma Komutanlığının bayram müddetince trafik önlemlerinde 367 takım ve 970 işçiyle misyon yapacağı bildirildi.

43 ilin geçiş noktasında trafik yoğunluğu: Sürücülerin dikkatsizliği kazaları da beraberinde getirdi

43 ilin geçiş noktasında trafik yoğunluğu: Şoförlerin dikkatsizliği kazaları da beraberinde getirdi Ulaşımda 43 ilin geçiş noktası “kilit kavşak” Kırıkkale’de, Ramazan Bayramı münasebetiyle yaşanan trafik yoğunluğunda yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazaları meydana geldi.

Kütahya’da Ramazan Bayramı’nda 375 trafik ekibi görev yapacak

Kütahya’da Ramazan Bayramı öncesi ve mühletince Vilayet genelinde trafik önlemlerinde emniyetten 375 grup ve 753 işçi misyon yapacak.

Kütahya’da Ramazan Bayramı süresince trafik tedbirlerinde 375 ekip ve 753 personel görev yapacak

Kütahya Vilayet güvenlik Müdürlüğü Ramazan Bayramı öncesi ve sürecince trafik önlemlerinde 375 takım ve 753 işçinin misyon yapacağını duyurdu.

Balıkesir’de Ramazan Bayramı için tedbirleri alındı

Ramazan Bayramına sayılı günler kala Balıkesir Valiliği tarafından bayram tatilinin huzur ve itimat ortamı içinde geçirilmesini sağlamak ve tatil müddetince halk hizmetlerinde aksaklık yaşanmaması için Gerekli önlemler alındı.

81 il valiliğine ‘2023 Yılı Ramazan Bayramı Trafik Tedbirleri’ konulu genelge

İçişleri Bakanlığı, Ramazan Bayramında Emniyet güçlerinde alınacak ve Yurt genelinde uygulanacak önlemlerle ilgili 81 ilin valiliğine ‘2023 Yılı Ramazan Bayramı Trafik Tedbirleri’ bahisli genelge gönderildi.

İstanbul’da ara tatil sonrası trafik yoğunluğu! Zaman zaman durma noktasına geldi

İstanbul’da okullar açıldı, trafik yoğunluğu yüzde 62’ye ulaştı İstanbul’da haftanın birinci Amel gününde, 7 günlük Aralık tatilin akabinde okulların açılmasıyla Birlikte Maltepe D-100 kara Yolu’nda trafik yoğunluğu oluştu.