Mersin’de okullar tatil mi? 17 Mart Mersin’de yarın okullar tatil mi olacak? 17 Mart Cuma günü okullar hangi illerde tatil?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Mar 16, 2023 Yorum Yok

Bugün Akdeniz açıklarında Mersin’de zelzele meydana geldi. Sarsıntının akabinde okullar tatil olacak mı merak edildi. Pekala, Mersin’de okullar tatil mi? 17 Mart Mersin’de yarın okullar tatil mi olacak? 17 Mart Cuma günü okullar hangi vilayetlerde tatil? İşte detaylar…

BOLU’DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Bolu Valiliği, “İlimizde bugün yaşanan 4.8 büyüklüğündeki zelzele nedeniyle ilimiz genelinde bütün eğitim kurumlarında 17.03.2023 Cuma günü bir (1) gün mühletle eğitim – öğretime Ara verilmiştir. Ayrıyeten Kamuda çalışan engelli ve Hamile işçi de idari müsaadeli sayılacaktır. Kamuoyuna duyurulur.” açıklamasını yaptı.

MERSİN’DE YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Bolu’daki sarsıntının akabinde Bolu Valiliği 17 Mart Cuma günü (yarın) okulların 1 gün tatil ilan edileceğini duyurmuştu. Birebir formda bugün Mersin’de de şiddetli bir zelzele meydana geldi. Zelzelenin akabinde okullar Mersin’de tatil olur mu merak edildi. Mersin’de okullar tatil mi şimdi resmi bir İzah gelmedi. İzah geldiğinde haberimize ekleyeceğiz.

MERSİN’DE zelzele Mİ OLDU?

Bugün 16 Mart 2023 Perşembe günü saat 22:59 sularında Akdeniz açıklarında Mersin’de 4.6 büüyklüğünde zelzele meydana geldi. zelzele Civar vilayetlerden de hissedildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir