Şanlıurfa’da okullar tatil mi? 17 Mart Şanlıurfa’da yarın okullar tatil mi olacak? 17 Mart Cuma günü okullar hangi illerde tatil?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Mar 16, 2023 Yorum Yok

Bugün Akdeniz açıklarında Mersin’de zelzele meydana geldi. Zelzelenin akabinde okullar tatil olacak mı merak edildi. Pekala, Şanlıurfa’da okullar tatil mi? 17 Mart Şanlıurfa’da yarın okullar tatil mi olacak? 17 Mart Cuma günü okullar hangi vilayetlerde tatil? İşte detaylar…

ŞANLIURFA’DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ? (17 MART CUMA 2023)

Bolu’da meydana gelen zelzele nedeniyle Belde genelinde okullar cuma günü tatil edildi. Sel felaketinde 14 kişinin hayatını kaybettiği Şanlıurfa’da da eğitim öğretime verilen Uzaklık 1 gün daha uzatıldı.

Şanlıurfa Valiliği, şiddetli sağanak nedeniyle eğitim öğretime yarın da Aralık verildiğini duyurdu. Valiliğin toplumsal medya hesabından yapılan açıklamada, “Şiddetli sağanak yağışın beraberinde getirdiği aksilikler sebebiyle vilayetimizdeki bütün Okul kademelerinde eğitim öğretime 17.03.2023 tarihinde 1 gün Ara verilmiştir. halk kurumlarındaki hamile/engelli/kronik rahatsızlığı olan halk görevlilerimiz de idari müsaadeli sayılacaktır.” sözleri kullanıldı. Şanlıurfa’da sağanak nedeniyle eğitim öğretime dün ve evvelki gün de Aralık verilmişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir