Tag

Sergi

İranlı sanatçı Ghodartollah Agheli’nin sergisi İstanbul’da açıldı

Ghodartollah Agheli’nin gravür tekniğiyle ürettiği 25 yapıtının yer aldığı ‘Hayyam, Varlık Anları’ isimli şahsî standı Guga Contemporary’de sanatseverlerle buluştu.

‘Kelime-İ Tevhid’ Hat Sergisi’nin yeni durağı Trabzon oldu

Albayrak Kümesi’nin 9 yıldır düzenlediği ve klâsik hale gelen Çizgi Yapıtları Standı’nın bu yılki konusu ‘Kelime-i Tevhid’ oldu.

Küçükçekmece’de SMA hastaları yararına resim sergisi

Küçükçekmece Belediyesi Cennet Kültür ve Sanat Merkezi, İranlı sanatçı Ahmedi Shoeib eğitmenliğindeki 46 sanatkarın SMA hastası çocuklar için hazırladığı fotoğraflardan oluşan dayanışma standına mesken sahipliği yaptı. ‘Bir hayat da Sen Ver’ başlıklı 110 adet yapıtın yer aldığı sergiden elde edilen gelir, SMA hastası çocukların tedavisi için bağışlanacak.

Kartal Belediyesi Sanat Akademisi Resim Bölümü öğrencileri dönem sonu sergisi düzenledi

Kartal Belediyesi öncülüğünde açılan Sanat Akademisi Fotoğraf Kısmı öğrencileri, Devre sonu standı düzenledi. Stantta 63 öğrencinin farklı biçimde çalışmaları yer aldı.

Mersin Yenişehir Belediyesi’nden Atatürk’e Özel Heykel Sergisi

Mersin Yenişehir Belediyesi, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılı hasebiyle ulu Şef Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını ve liderliğini husus Meydan yapıtlardan oluşan ‘1 Şef 1 Hayat’ isimli heykel standını açtı.

Mersin Yenişehir Belediyesi’nden Atatürk’e Özel Heykel Sergisi

Mersin Yenişehir Belediyesi, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılı münasebetiyle ulu Şef Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını ve liderliğini husus Meydan yapıtlardan oluşan ‘1 Şef 1 Hayat’ isimli heykel standını açtı.

Depremzede sanatçı ve akademisyenden depremde zarar görenler için ‘Gönül’ sergisi

Depremzede sanatçı ve akademisyenden sarsıntıda ziyan görenler için ‘Gönül’ sergisiIĞDIR Kahramanmaraşlı dokuma sanatkarı ve akademisyen Dr. Öğr. Üye.

Firavun 2. Ramses tabutu 5 aylık sergi için Paris’e götürüldü

Mısır’daki Firavun 2. Ramses’e ilişkin tabutun, Fransa’nın başşehri Paris’te 5 ay sürecek bir stant salonuna götürüldüğü bildirildi.

Ürdün’de Filistinli mülteci çocuklardan resim sergisi

Ürdün’de Filistinli mülteci çocukların yaptığı fotoğrafların yer aldığı “Düşün Başlangıcı” temalı stant sanatseverlerle buluştu.