Tag

Belediye Başkanı

Osmangazi’nin hocası Barakfakih Hazretleri dualarla anıldı

Osmangazi’nin hocası Barakfakih Hazretleri dualarla anıldı Bursa’da Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osmangazi ve oğlu Orhangazi’nin fıkıh hocası Barakfakih Hazretleri, Kestel İlçesi’ne bağlı Barakfakih Beldesi’ndeki kabri başında anıldı.

Bursa’da Osmanlı Devleti’nin kurucuları anıldı

Bursa’da Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osmangazi ve oğlu Orhangazi’nin fıkıh hocası Barakfakih Hazretleri, Kestel ilçesine bağlı Barakfakih beldesindeki kabri başında anıldı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da aktifliğe katıldı.

ABD’de Müslüman belediye başkanı, Biden’ın Ramazan Bayramı resepsiyonuna alınmadı

– ABD’de Müslüman belediye lideri, Biden’ın Ramazan Bayramı resepsiyonuna alınmadı ABD gizli Servisi, New Jersey eyaletine bağlı Prospect Park’ın Belediye Lideri Muhammed Khairullah’ın ABD Lideri Joe Biden’ın ak Saray’da düzenlediği Ramazan Bayramı resepsiyonuna katılmasına müsaade vermedi.

ABD’de Müslüman belediye başkanı, Biden’ın Ramazan Bayramı resepsiyonuna alınmadı

ABD gizli Servisi, New Jersey eyaletine bağlı Prospect Park’ın Belediye Lideri Muhammed Khairullah’ın ABD Lideri Joe Biden’ın ak Saray’da düzenlediği Ramazan Bayramı resepsiyonuna katılmasına müsaade vermedi.

65 yaşındaki belediye başkanı, 16 yaşındaki güzellik kraliçesiyle evlendi

Brezilya’nın güneyindeki Aracáuria kentinin belediye lideri Hissam Hussein Dehaini, 16 yaşındaki Kauane Rode Dehaini ile evlendi. Çift, hoşluk kraliçesinin doğum gününden dört gün sonra 15 Nisan’da dünyaevine girdi.

Edremit EMITT’te dünyaya tanıtılıyor

Balıkesir’in Edremit Belediyesi dünyanın en Kıymetli turizm fuarlarından olan EMITT şark Akdeniz Milletlerarası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yerini aldı.

Antalya: Başkan Mecek’e Rus Meslektaşı Gladunov Ve Halterci Mutlu’dan Ziyaret

Antalya’nın Serik İlçesi’ne bağlı Belek Beldesi Belediye Lideri Yusuf Mecek’i Rusya’nın Petersburg Zelengersku Belediye Lideri Yuriy Gladunov ile Meclis Lideri Anatoly Povely, daha sonra ise Ünlü halterci Halil meşhur makamında ziyaret etti.