Şirket binasında uyuduğu fotoğrafla ile yönetici olan kadının saltanatı birkaç ay sürdü

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Şub 27, 2023 Yorum Yok

Esther Crawford isimli bayan Kasım ayında Twitter merkezinde yerde, gümüş bir uyku tulumuna sarılmış ve göz maskesi takmış halde uyurken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAF VİRAL OLDU

Crawford Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Ekibiniz nihayet teslim tarihlerini belirlemek için gece gündüz uğraşırken kimi #SleepWhereYouWork (Çalıştığınız yerde uyursunuz)” diye tweet attı. Crawford’un fotoğrafı viral oldu ve birçok şahıs Musk periyodundaki uzun çalışma saatlerinin göstergesi olarak şirketi eleştirdi.

KADERİ BİR ANDA DEĞİŞTİ

Musk, Twitter’ı devralmadan Evvel 39 yaşındaki Crawford orta seviye bir çalışandı, lakin mukadderatı kısmen Twitter fotoğrafı ve ayrıyeten Twitter’ın kahve dükkanı The Perch’te Musk ile Talih yapıtı müsabakası sayesinde değişti. Financial Times’ın haberine Crawford kendisini Musk’a tanıttıktan sonra ödemeler ve içerik üreticileri hakkında konuşmak için onunla teğe bir görüşme ayarladı. Elon Musk, Twitter’da mavi tik satmak istiyordu. Elon Musk ödemeler konusunda Crawford’un fikirlerini beğenmiş olmalı ki genç bayan Twitter’da ödemelerden Mesul genel müdür konumuna geldi.

İŞTEN ÇIKARMADAN önce PAYLAŞIM YAPTI

Ancak gelen nihayet haberler Crawford için işlerin uyguna gitmediğini gösterdi. Elon Musk, uyku tulumu ile ofiste çektiği fotoğrafla dünya gündemine oturan üstü seviye yönetici Esther Crawford olmak üzere 200 kişiyi işten çıkardı. Musk, 200 çalışanı işten çıkarmadan Evvel “‘İyi pazarlar, Geri kalan hayatınızın nihayet günü” formunda bir paylaşım yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir