geceturu.com | Nerede Ne Var

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Açık Hava Etkinlikleri
  4. »
  5. Edremit EMITT’te dünyaya tanıtılıyor

Edremit EMITT’te dünyaya tanıtılıyor

admin admin -
32 0

Balıkesir’in Edremit Belediyesi dünyanın en Değerli turizm fuarlarından olan EMITT şark Akdeniz Milletlerarası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yerini aldı. Tarihi ve doğal hoşlukları ile Edremit ağır İlgi ile karşılandı.

Bu Yıl 8-11 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan fakat zelzele felaketi nedeniyle ertelenen EMITT şark Akdeniz Memleketler arası Turizm ve Seyahat Fuarı 12-15 Nisan tarihleri ortasında gerçekleştiriliyor.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek ve iştirakçi bahislerin katıldığı merasimle kapılarını açtı. Edremit Belediyesi de fuarın 7. Salonu’nun 7221 numaralı standında ziyaretçilerini ağırlıyor.

Dünyanın en Değerli turizm fuarları ortasında yer Meydan olan EMITT’te konuklara Belediye Lideri Selman Hasan Arslan, Edremit Güneşin Bayanları Kooperatifi üyeleri ve belediye vazifelileri tarafından ilçenin hoşlukları anlatılıyor.

Fuarın birinci gününde Edremit standında turizm profesyonellerine, seyahat acenteleri ve Evre operatörleri başta olmak üzere Tüm konuklara Kazdağları’nın yemyeşil tabiatı ile Ege’nin masmavi sularının buluştuğu Edremit’in tanıtımı yapılıyor.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, diğer iştirakçi Belediye Liderleri ve Fazla sayıda konuk Edremit standını ziyaret etti.

Başkan Selman Hasan Arslan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu ile Bir arada iştirakçilere zeytin fidanı dağıttı.

Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan, Edremit’in tarihi ve doğal hoşlukları ile şimal Ege’nin incisi olduğunu belirterek “İlçemizi daha geniş kitlelere tanıtabilmek, başta termal ve yaz turizmi olmak üzere kentimizi turizm bölümünde daha üstlere taşıyabilmek için dünyanın en Değerli fuarlarından olan EMITT turizm fuarında yerimizi aldık. Edremit Belediyesi olarak ilçemizin zeytin ve zeytinyağı başta olmak üzere yöresel eserlerimiz, deniz, termal, Kazdağları, doğal ve tarihi güzelliklerimiz ve değişik tatil tercihleri ile şimal Ege’nin incisi Edremit’imizi daha uygun tanıtabilmek için çalışıyoruz. bütün konuklarımızı hoş Edremit’imizi göremeye Davet ediyoruz” dedi. – BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / iktisat

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir