Antalya: Başkan Mecek’e Rus Meslektaşı Gladunov Ve Halterci Mutlu’dan Ziyaret

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

Antalya’nın Serik İlçesi’ne bağlı Belek Beldesi Belediye Lideri Yusuf Mecek’i Rusya’nın Petersburg Zelengersku Belediye Lideri Yuriy Gladunov ile Meclis Lideri Anatoly Povely, daha sonra ise Ünlü halterci Halil meşhur makamında ziyaret etti.

Rus Belediye Lideri Yuriy Gladunov’un Türk meslektaşı Belek Belediye Lideri Yusuf Mecek’i ziyaretinde, Beyaz Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Rus işadamı Alexandır Pitcan, Rus Prof. Dr. Nikolay Rumyançev de Amade bulundu. Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Gladunov, “Türk beşerinin sıcakkanlı ve misafirperver beşerler olduğunu ülkenizi her ziyaretimde gördüm. Bunu bugün de birebir heyecan ve sıcaklıkla bir Kez daha yaşıyorum. Belek turizm merkezine birinci kere geliyorum” diye konuştu.

Gladunov, Eylül ayında Mecek’i ülkesine Davet etti. Rus meslektaşını Belek’te görmekten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Belek Belediye Lideri Yusuf Mecek, “Rusya ile dostluklarımız her Vakit devam edecek” dedi. reis Mecek, konuklarına Belek’i tanıtan figürler Armağan etti.

Öte yandan, Ünlü halterci Halil Mesut da reis Mecek’i makamında ziyaret etti. Belek Belediyesi’nin yürüttüğü Kıyı projesi hakkındaki tanıtım yazısını okuyan Halil Memnun, “Gerçekten Fazla Aka bir proje ve Kamu için Fazla Aka bir hizmet. Bu türlü turizm merkezleri her Vakit gelişim ve yenilenme içinde olmalı. Gördüğüm kadarıyla Belek Belediyesi bunu gerçekleştirmiş. Belek’e ailemden farklı olarak kamp hedefli geldim. Umarım bundan sonraki gelişim tatil emelli olur” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Şimdiki

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir