Tag

Başkanı

İçişleri Bakanı Soylu, Beyoğlu’nda berberlerle bir araya geldi Açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “15 Mayıs’tan itibaren şu Suriye ve şimal Irak’ta biz terörist etkisiz hale getirdiğimizde şu Amerikalı generaller o bayrakları ile kalkıp taziyeye gidiyor ya terör örgütüne. Onları salya sümük ağlatarak tekraren taziyeye göndermeyen namerttir.

ABD’de Müslüman Belediye Başkanı, Beyaz Saray’daki Ramazan Bayramı resepsiyonuna alınmadı

ABD gizli Servisi, New Jersey eyaletinde Prospect Park Belediye Lideri Muhammed Hayrullah’ın, ak Saray’da ABD Lideri Joe Biden tarafından düzenlenen Ramazan Bayramı resepsiyonuna katılmasına müsaade vermedi.

24. Geleneksel Kumluca Tarım ve Seracılık Festivali Başladı

Yaklaşık 10 bin kişinin ziyaret ettiği şenlikle Yörük kültürünün jenerasyondan jenerasyona aktarılması hedefleniyor. Kumluca Belediye Lideri Mustafa Köleoğlu ve diğer siyasi parti temsilcileri de açılışta yer aldı. Şenlikte Yörük Göçü canlandırıldı ve klasik oyunlar sergilendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı arayan Putin, Rusya’nın Türkiye’ye yapacağı desteklere ilişkin bilgi verdi

Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin, Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen 7.7 ve 7.6’lık zelzeleler sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı arayarak taziyelerini iletti. Putin, görüşmede Rusya’nın Türkiye’ye yapacağı takviyelere ait de bilgi verdi.

Balıkesir: Ekinlik Adası’nda Başbakan Telaşı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, tatilini geçirmek üzere Temmuz ayında Balıkesir’in Marmara İlçesi’ne bağlı Ekinlik Adası’na geleceği bildirildi. Ekinlik’te, Başbakan’ı karşılamak için çalışmalar hummalı bir formda devam ediyor.

Lula kimdir? Brezilya’nın yeni lideri Lula da Silva kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne, evli mi, çocuğu Mevcut mı? Lula’nın hayatı ve biyografisi!

Lula kimdir, kaç yaşında? merak edilen bahisler ortasında geliyor. Brezilya’da heyecanla beklenen seçimler yapıldı. Yüksek Seçim Mahkemesinin …