Tag

Bakım

Sanayi ustalarından yazlık bakım uyarısı, ‘Araçların bakımlarını yaptırmadan yola çıkmayın’

Yaz aylarının gelmesiyle Bir arada şoförleri araç bakımlarını yaptırmaları konusunda uyaran bir oto Tamir ustası, vatandaşların ucuz materyalden kaçınmaları gerektiğini vurguladı.

Sanayi ustalarından yazlık bakım uyarısı, ‘Araçların bakımlarını yaptırmadan yola çıkmayın’

Yaz aylarının gelmesiyle Birlikte şoförleri araç bakımlarını yaptırmaları konusunda uyaran bir oto Tamir ustası, vatandaşların ucuz materyalden kaçınmaları gerektiğini vurguladı.

Uzun yol öncesi araç bakımı yaptırmayan kurtarıcıyla geri dönüyor

Eskişehirli Sanayi ustaları, yaz tatilinde kendi aracıyla uzun seyahatlere çıkacaklara bakım konusunda Değerli tavsiyeler verdi.

Ramazan Bayramı’nda yol bakım ve onarım çalışmaları asgari seviyede tutulacak

Bayram tatili müddetince Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları genel Müdürlüğü (KGM) sorumluluğundaki güzergahlarda yol üretim, bakım ve tamirat çalışmaları minimum düzeyde tutulacak.

Koruyucu aile nedir? Koruyucu aile nasıl olunur? Koruyucu aile başvuru şartları nelerdir?

Kahramanmaraş’ta yaşanan 2 Aka zelzele sonrası etkilenen çocuklar için gözetici aile olmak isteyen vatandaşlar için Aile ve Toplumsal Siyasetler Bakanlığı tarafından İzah geldi. Pekala, kollayıcı aile nedir? Gözetici aile nasıl olunur? Kollayıcı aile müracaat kuralları nelerdir? İstekli aile ve kollayıcı aile ortasında ayrım nedir? İşte mevzu hakkında bütün merak edilenler…