Tag

Aday

Sinan Oğan TRT’de propaganda konuşması yaptı

CET İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, TRT’de yaptığı propaganda konuşmasında Türkiye’nin problemlerine tahlil tekliflerini açıkladı.

Sinan Oğan TRT’de propaganda konuşması yaptı

CET İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, TRT’de yaptığı propaganda konuşmasında Türkiye’nin meselelerine tahlil tekliflerini açıkladı.

Cumhurbaşkanı adaylarının propaganda konuşmaları

Cet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, seçilmesi halinde önceliklerinin Afet Bakanlığı kurmak olacağını belirterek, “Ülkemiz genelindeki bütün arama kurtarma üniteleri, yardım ve uyum üniteleri yangına müdahale edecek, uçaklar, helikopterler, araçlar ve belediyelerdeki…

15 Mayıs hastaneler açık mı? 15 Mayıs eczaneler, sağlık ocakları açık olacak mı?

Seçim gününe az bir mühlet kala 15 mayıs günü hastaneler Aleni mı sorusu araştırılan mevzular ortasında yer alıyor. Seçim günü hastanelerin çalışma saatleri merak konusu oldu. Pekala, 15 Mayıs hastaneler Aleni mı? 15 Mayıs eczaneler, sıhhat ocakları Aleni olacak mı? İşte ayrıntılar…

Okul Sporları Federasyonu seçim süreci skandallarla dolu

Türkiye Okul Sporları Federasyonu eski lideri Ayhan Pala, federasyonun seçim sürecinde yaşanan skandalları anlattı. Pala, genel heyet öncesi yaşanan sürecin maddelere muhalif olduğunu belirtti.

Okul Sporları Federasyonu seçim süreci skandallarla dolu

Türkiye Okul Sporları Federasyonu eski lideri Ayhan Pala, federasyonun seçim sürecinde yaşanan skandalları anlattı. Pala, genel heyet öncesi yaşanan sürecin kanunlara alışılmamış olduğunu belirtti.

İYİ Parti’den Kılıçdaroğlu-HDP görüşmesiyle ilgili açıklama: Asla taviz vermeyeceğiz

YETERLİ Parti Sözcüsü Kürşad Kuvvetli, millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP ziyaretine ait, “CHP genel Lideri, TBMM’de kümesi olan bir partiyi cumhurbaşkanı adayı olarak ziyaret ediyor. Biz bu mevzuyla ilgili görüşlerimizi daha Evvel açıklamıştık. temel olan hassasiyetlerimizin devamını sağlayabilmektir. Bu ihtimamdan asla Ödün vermeyeceğiz” dedi.

Senegal’de muhalif lider Sonko’nun duruşması 30 Mart’a ertelendi

Senegal’de muhalif başkan ve cumhurbaşkanı adayı Ousmane Sonko hakkında Turizm Bakanı Mame Mbaye Niang’e iftira attığı gerekçesiyle açılan davanın duruşması 30 Mart’a ertelendi.