Tag

Turistler

Yerli turistler 3 günlük tatil fırsatını Eskişehir’de değerlendirdi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı hafta sonuyla birleşince 3 günlük tatil fırsatı bulan yerli turistler Eskişehir’e akın etti. Eskişehir Odunpazarı bölgesi yerli turistlerin akınına uğradı. Yer yer yağışlı olan bir güne Karşın gezmeye devam eden vatandaşlar kentin kültürel yapısını, tarihi dokusunu ve turistik yerlerini Fazla sevdiklerini söyledi.

Rus turistlerin bulunduğu kruvaziyer Amasra’ya geldi

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Amasra’ya 14’üncü Sefer gelen Rus turistlerin bulunduğu ‘Astoria Grande’ isimli kruvaziyeri karşıladı. Amasra’nın turizm potansiyelinin gelişmesi için nihayet derece Kıymetli olduğunu belirten Demircan, turistlere yöresel Kamu oyunları gösterisi yapıldıktan sonra İstanbul’a devinim ettiği bilgisini verdi.

Rus turistlerin bulunduğu kruvaziyer Amasra’ya geldi

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Amasra’ya 14’üncü Sefer gelen Rus turistlerin bulunduğu ‘Astoria Grande’ isimli kruvaziyeri karşıladı. Amasra’nın turizm potansiyelinin gelişmesi için nihayet derece Değerli olduğunu belirten Demircan, turistlere yöresel Kamu oyunları gösterisi yapıldıktan sonra İstanbul’a devinim ettiği bilgisini verdi.

RUS TURİSTLERİ GETİREN KRUVAZİYER GEMİSİNİ BAKAN YARDIMCISI DEMİRCAN KARŞILADI

KÜLTÜR ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, 14’üncü Defa Amasra’ya gelen Rus turistlerin bulunduğu ‘Astoria Grande’ simli kruvaziyer gemisini karşıladı.

Çinli Turistler 1 Mayıs Tatilinde İtalya’ya Yoğun İlgi Gösterdi

İtalya’nın turizm kesimi, Çinli turistlerin 1 Mayıs tatili kapsamında ülkeye yine gelmesini memnuniyetle karşıladı.

Türk turistlerden Yunan adalarına bayram akını

Türk turistlerden Yunan adalarına bayram akınıBALIKESİR Ramazan Bayramı tatilini Ege Denizi’ndeki Yunan adalarında geçirmek isteyen Türk turistler, Balıkesir’in Ayvalık ilçesindeki deniz hudut kapısında uzun kuyruklar oluşturdu.

‘Muhteşem cuma’ bir ilimizi resmen kilitledi! Otellerde boş yer bulmak imkansız

İran’da yaşanan internet zahmeti ve Periyot şirketlerinin de bu nedenle rezervasyon alamaması nedeniyle kasım ayını yüzde 30 dolulukla geçiren Van’daki otelcilerin yüzü, süper cuma ile tekrar güldü. İranlı turistler, Ünlü markaların indirimlerinden yararlanmak için kente akın etti.