İzmir: Semih Şentürk, Yeni Sezonda Yedek Kalmak İstemiyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin golcü oyuncusu Semih Şentürk, tatilini memleketi İzmir’de geçiriyor. Pınar Süt Tesisleri’ni gezen genç futbolcu, artık yedek soyunmak istemediğini söyledi. Genç futbolcu, “Artık benim oynama vaktim geldi diye düşünüyorum” dedi.

Fenerbahçe ile 2 yıllık mukavele yenileyen Semih Şentürk, memleketi İzmir’e geldi. Tatilini geçiren Semih, Yaşar Holding’e bağlı Pınar Süt Tesisleri’ni gezdi. Burada Pınar yöneticileriyle Birlikte öğlen yemeği yiyen golcü futbolcuya Yaşar Holding Besin Küme reis Yardımcısı Ufuk Tezel tarafından günün anısına bir plaket takdim edildi.

Fabrikanın bahçesindeki inek heykelleri önünde gazetecilere poz veren Semih Şentürk, soruları yanıtladı. Fenerbahçe’de kalmasının kendisini Mesut ettiğini söyleyen Semih Şentürk, “Sözleşmemi 2 Yıl daha uzattım. Bu bahiste emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. 100. Yıl için uygun bir takım kurulduğunu da belirten genç oyuncu, Tümer’in yetenekli bir futbolcu olduğunu Fenerbahçe’ye Güç katacağını belirterek, “100. yılda Tüm kupaları alıp geçen yılın şokunu üzerimizden atmak, taraftarımıza 2 kupa İkram etmek istiyoruz” dedi.

Fenerbahçe Kulübü Lideri Aziz Yıldırım’ın istifasının kendisini şok ettiğini belirten Semih Şentürk, “Ben hala inanamıyorum. Liderimizin tekrar kulübün başına geçeceğine inanıyorum. Geçen Yıl taraftarımızı ve camiayı üzdük. 100. yılda onları Mesut edeceğiz” diye konuştu.

Fenerbahçe’nin Avrupa’nın birçok Ünlü yıldızıyla halinde bulunduğunun sorulması üzerine ise Semih Şentürk, “Fenerbahçe Fazla Aka bir grup. Tabi ki Avrupa’nın Aka futbolcuları ile ismi geçecektir. Crespo ya da oburlarının transferi beni etkilemez. Ben, 7 yıldır bu kadroda ne Aka yıldızlar gördüm. Olağan, yıldız futbolcular gelirse onlarla birlikte oynarım. lakin ben 23 yaşındayım. Artık benim de oynama vaktim geldi diye düşünüyorum. Bu sene, benim için yeni bir başlangıç olacak” sözlerini kullandı.

Golcü futbolcu, Şampiyonlar Ligi ön elemelerinde Fazla kuvvetli rakiplerin olduğunu belirterek, “Hedefimiz her iki öneleme cinsini geçerek Şampiyonlar Ligi’nde çaba etmektir” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir