Tag

Sezon

Tarihi Balatlar Yapı Topluluğu’nda 14. kazı sezonu başlayacak

– Tarihi Balatlar Bina Topluluğu’nda 14. hafriyat dönemi başlayacak Sinop’ta tarihi 2 bin 300 Yıl öncesine dayanan ve birçok farklı uygarlık tarafından kullanıldığı belirlenen Balatlar Bina Topluluğu’nda 14. hafriyat dönemi başlıyor.

Bozcaada’ya Ramazan Bayramı’nda yüzde 100 doluluk bekleniyor

Bozcaada’ya Ramazan Bayramı’nda yüzde 100 doluluk bekleniyor Bozcaada’da Ramazan Bayramı öncesi doluluk oranı yüzde 70’e ulaştı Çanakkale’nin şimal Ege Denizi’ndeki turizm cenneti Bozcaada ilçesine, 3 günlük Ramazan Bayramı tatilinde konaklama tesislerinde doluluk oranının yüzde 100’e…

Erken rezervasyona ilgi otelcileri heyecanlandırdı

Dünyanın en yeterli tatil lokasyonlarından biri olarak gösterilen Akdeniz ve Ege’de otellerin bir birçok dönemi 1 Haziran prestijiyle açmaya hazırlanırken, erken rezervasyona olan İlgi ise işletmecileri yeni dönem için umutlandırdı.

İstanbul: Kayserispor’da Hedef Uefa Kupası’na Katılmak

Kayserispor Teknik Yöneticisi Ertuğrul Sağlam, bu sene gayret edecekleri İntertoto Kupası’nda tezli olduklarını söyleyerek, UEFA Kupası’nda Türkiye’yi temsil eden 3. kadro olmayı istediklerini belirtti. Sağlam, 4 Aka kulübün transfer listesinde yer Meydan ulusal futbolcuları Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz’u da mutlaka satmayacaklarını kaydetti.