geceturu.com | Nerede Ne Var

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Açık Hava Etkinlikleri
  4. »
  5. Erken rezervasyona ilgi otelcileri heyecanlandırdı

Erken rezervasyona ilgi otelcileri heyecanlandırdı

admin admin -
12 0

Dünyanın en âlâ tatil lokasyonlarından biri olarak gösterilen Akdeniz ve Ege‘de otellerin bir birden fazla dönemi 1 Haziran prestijiyle açmaya hazırlanırken, erken rezervasyona olan İlgi ise işletmecileri yeni dönem için umutlandırdı.

Bu Yıl Türkiye’ye istikbal olan yabancı turist sayısında Aka bir artış bekleniyor. Akdeniz ve Ege bölgesindeki otellerde de hummalı bir yenileme çalışması yapıldı. bütün süratiyle yaz dönemine hazırlanan bölgenin 5 yıldızlı otelleri şuanki doluluk oranından memnuniyetlerini lisana getiriyor. Ege’de yer Meydan Lucas Didim Resort Otel de kendisini yenileyen ve yeni yüzüyle bu Yıl konuklarına farklı tecrübe yaşatmayı hedefleyen otellerden biri.

Bölgede uzun yıllardır aktiflik gösteren otel, yenileme çalışmalarıyla yeni kimliğine bürünürken, bu Yıl 1 Haziran prestijiyle dönemi açarak, konuklarına hizmet vermeye başlayacak. Otel genel Müdürü Ertan Kırelli, 2023 döneminden umutlu olduklarını belirterek, “Şu anne kadar yapılan rezervasyonlara baktığımızda doluluk oranlarımız çok memnuniyet verici. Zati ülkemize gelen yabancı turist sayısında her geçen Yıl bir yükseliş var. Bu yükselişin gün geçtikçe devam edeceğine ve ülkemizin turizm alanından en üst düzeylerde yer almaya devam edeceğine inanıyorum” dedi. – AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Lokal

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir