Tag

Piyasa

Küresel piyasalarda gözler ECB’ye çevrildi

Global piyasalar, ABD Merkez Bankası’nın (Fed) Nakit siyaseti kararları ve Fed Lideri Jerome Powell’ın toplantı sonrası yaptığı açıklamalarla karışık bir seyir izlerken, bugün Avrupa Merkez Bankası’nın (ECB) nema kararı yatırımcıların odağına yerleşti.

Küresel piyasalarda gözler Fed’e çevrildi

Global piyasalar, ABD Merkez Bankası’nın (Fed) bugün açıklayacağı Nakit siyaseti kararları ve Fed Lideri Jerome Powell’ın toplantı sonrası yapacağı kelamla yönlendirmeler öncesi bankacılık dalına ait telaşların artmasıyla negatif bir seyir izliyor.

Küresel piyasalar Fed öncesi temkinli seyrediyor

Global piyasalar, ABD Merkez Bankası’nın (Fed) yarın açıklayacağı Nakit siyaseti kararları ve Fed Lideri Jerome Powell’ın toplantı sonrası yapacağı kelamla yönlendirmeler öncesinde karışık bir seyir izliyor.

Küresel piyasalar yeni haftaya temkinli başladı

Global piyasalar, ABD’de Nakit siyasetlerine ait artan belirsizliklerle yeni haftaya temkinli başlarken, çarşamba günü ülkede açıklanacak enflasyon datalarının varlık fiyatlarının tarafı üzerinde tesirli olması bekleniyor.

Dolar/TL, 19,26 seviyesinden işlem görüyor

Dolar/TL, güne yatay başlamasının akabinde 19,2600 düzeylerinden süreç görüyor. Dün yükseliş eğiliminde devinim eden dolar/TL, günü evvelki kapanışa nazaran yüzde 0,1 artışla 19,2558’den tamamladı.

Küresel piyasalarda gözler Fed’e çevrildi

Global Pay piyasaları, geçen hafta ABD ve Avrupa’da bankacılık kesimindeki dertlerle dalgalı bir seyir izlerken, istikbal hafta açıklanacak ABD Merkez Bankası’nın (Fed) Nakit siyaseti kararları ve Fed Lideri Jerome Powell’ın kelamla yönlendirmeleri yatırımcıların odağına yerleşti.