Tag

Otel

Bodrum’da alkolsüz aile oteli sezon açılışında yoğun ilgi gördü

Turizmin gözbebeği Bodrum’da bulunan alkolsüz aile oteli The Oba Otel Alkolsüz A’La Carte dönem açılışında yerli ve yabancı turistlerin ağır ilgisini çekti. Bayanlara Özel alanlarıyla öne çıkan otelde, aileler gönül rahatlığıyla tatil yapıyor. Aquapark ve ısıtmalı Aleni yüzme havuzlarıyla da dikkat çeken tesiste, kaliteli hizmet ve Konuk memnuniyeti öncelikli maksat olarak belirtiliyor.

Ukraynalı model Alona Savchenko, sevgilisi tarafından öldürülerek cansız bedeni parçalandı

Ukraynalı model Alona Savchenko, bir müddettir Bir arada olduğu erkek arkadaşı Jan Jerzy Lagoda-Filippow tarafından kaldığı otelde öldürüldü. Cani adam, sevgilisini otel odasında öldürdükten sonra cansız vücudunu de kesimlere böldükten sonra kaçmaya çalışırken hudutta yakalandı.

Antalya, Alman turist akınına uğrayacak

Almanya’da Yurt dışı rezervasyonu yapan her 5 turistten biri Türkiye’yi tercih ederken, Antalya ve etrafındaki birçok otel doluluk oranlarıyla dikkat çekiyor.

Turizmin yeni trendi ‘tiny house’

Turizmin yeni trendi ‘tiny house’ Turizmin olmazsa olmazı otellerin yerini ‘tiny house’ almaya başlarken, turizmin gözbebeği Bodrum’da açılan tiny house konseptindeki otel İlgi odağı oldu.

SAHTE TATİL REZERVASYONLARINA DİKKAT

MUĞLA’nın ilçelerinde turizm dönemi başlarken, lüks otellerin internet sayfalarının kopyalanarak, oluşturulan Düzmece rezervasyonlara karşı tatilciler uyarıldı.

Ticaret Bakanlığı’ndan ‘tatil’ uyarısı

RAMAZAN Bayramı tatili ile Aralık tatil planlayanlar, kopya edilmiş web sitelerinin yanı Dizi e-posta ve SMS yoluyla ‘hayali otel’ dolandırıcılığına karşı uyarıldı.

Erken rezervasyona ilgi otelcileri heyecanlandırdı

Dünyanın en yeterli tatil lokasyonlarından biri olarak gösterilen Akdeniz ve Ege’de otellerin bir birçok dönemi 1 Haziran prestijiyle açmaya hazırlanırken, erken rezervasyona olan İlgi ise işletmecileri yeni dönem için umutlandırdı.