Emıtt’te Edremit’e İlgi Büyük

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 23, 2023 Yorum Yok

26. şark Akdeniz Memleketler arası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te Edremit standı yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından Aka İlgi görüyor.

26 ülkeden 461 iştirakçi, bölüm profesyonelini bir ortaya getiren EMITT, dünyanın dört bir yanındaki tatil yerleri ve seyahat fırsatlarını görmek isteyen turistleri konuk ediyor.

Edremit Belediyesi de milletlerarası fuarda yerini alarak ilçenin tarihini, tabiatını, kültürünü, zeytinini ve zeytinyağını EMITT’te tanıtıyor.

Belediye vazifelileri tarafından ilçeyle ilgili bilgiler paylaşılırken, reis Yardımcıları Tayfun canlı ve Tayfun Gerkuş da konuklara, Edremit’in simgesi zeytin fidanı, zeytin kolonyası, zeytin sabunu ve ‘Edremit’in Sabahattin Ali’si’ kitabını İkram ettiler.

Edremit Belediyesi, 15 Nisan gün sonuna kadar Edremit’i merak eden herkesi 7. Salon 7221 no’lu Edremit standına Davet ediyor.

Kaynak: ANKA / Mahallî

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir