Tag

Kral

Kral Charles’ın taç giyme töreninde ilginç görüntü! Ülke basınında atılan başlık tüyler ürpertti

Kraliçe Elizabeth’in vefatının akabinde tahta çıkan Kral Charles’ın taç giyme merasimi Londra’da görkemli bir biçimde gerçekleşti. Westminster Abbey Kilisesi’nde gerçekleştirilen ayin sırasında kameralara yansıyan bir imaj ülkede gündem oldu. Görüntüyü gören birçok şahıs Merasim sırasında Azrail’in göründüğünü argüman etti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İngiltere Kralı 3’üncü Charles’ın taç giyme törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İngiltere Hükümdarı 3’üncü Charles’ın taç giyme merasimine Türkiye’yi temsil etmek üzere katıldı. Londra temasları kapsamında dünya başkanlarıyla bir ortaya gelen Oktay, Türkiye ve İngiltere bağları hakkında görüşmeler gerçekleştirdi. Ayrıyeten Türk Cumhuriyetleri başkanlarıyla de bir ortaya gelen Oktay, Hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kraliyet tacını giyen Kral III. Charles ve Kraliçe’den balkon konuşması! Büyük fotoğrafta dikkat çeken bir eksik var

İngiltere Hükümdarı III. Charles görkemli bir merasimle Kraliyet tacını giydi. Kral Charles ve Kraliçe Camilla, 2 binden Çok davetlinin katıldığı merasimin akabinde Buckingham Sarayı’na dönüp balkon konuşması yaptı. Kral’ın Ufak oğlu Prens Harry’nin merasime katılmasına Karşın balkon fotoğrafında yer almaması dikkat çekti.

Kral Charles’ın taç giyme töreni başladı! Galler Prensesi Kate Middleton şıklığıyla göz kamaştırdı

Kraliçe Elizabeth’in vefatının akabinde tahta çıkan Kral Charles’ın taç giyme merasimi Londra’da başladı. Binlerce insanın katıldığı merasime kraliyet üyelerinin yanı Dizi siyasi önderler ve Ünlü isimler de katıldı. Galler Prensi William’ın eşi Galler Prensesi Kate Middleton, lacivert pelerinli kıyafeti ve tacıyla bütün dikkatleri üzerine çekti.

İngiltere’de sokaklar ve hediyelik eşya mağazalarında “taç giyme” hareketliliği

İngiltere’de Kral 3. Charles’ın taç giyme merasimi öncesi Londra sokakları, Amel yerleri ve kamusal alanlar Merasim için süslenirken vatandaşlar taç giyme merasimine Özel üretilen eşyalara Aka İlgi gösteriyor.