Tag

Gün

Yurt dışında oy kullananların sayısı 1 milyonu geçti

Cumhurbaşkanlığı ikinci Dönem seçimleri için Yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı vatandaşların, Hudut kapılarında oy Eda süreci üçüncü günde ağır halde devam ediyor. Yüksek Seçim Şurası tarafından Yurt dışı temsilciliklerde ve gümrük kapılarında kullanılan oy sayısının 1 milyonu aştığı açıklandı.

Yargıtay’dan özel sektör çalışanlarını ilgilendiren karar

Yargıtay, işe devamsızlığının her durumda patrona haklı fesih imkanı vermediğine dair karar aldı. Kararda çalışanın haklı devamsızlık sebepleri sıralandı ve cumartesi günleri Amel günü ise devamsızlığın haklı fesih sebebi olabileceği belirtildi.

Yargıtay’dan özel sektör çalışanlarını ilgilendiren karar

Yargıtay, işe devamsızlığının her durumda patrona haklı fesih imkanı vermediğine dair karar aldı. Kararda emekçinin haklı devamsızlık sebepleri sıralandı ve cumartesi günleri Amel günü ise devamsızlığın haklı fesih sebebi olabileceği belirtildi.

BAKAN KURUM ‘YARISI BİZDEN’ KAMPANYAMIZA TAM 666 BİN BAĞIMSIZ BÖLÜM BAŞVURU YAPTI

? Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili Adayı Murat Kuruluş seçim çalışmaları kapsamında Kartal, Maltepe, Ataşehir ve Kadıköy ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir ortaya geldi.

Ahmet Akın: “Bu Ülkelerin Madencilerinin Fıtratı Asla Ölüm Olmayacak”

CHP genel reis Yardımcısı Ahmet Akın ve CHP Manisa Milletvekili adayı Semih Balaban Soma’da bulunan iki maden işletmesinde çalışan personelleri ziyaret etti. Akın, “Bu memlekette madencilik nasıl yapılır, nasıl Evvel insan denir, bunu sizlere göstereceğiz. Biz bu hususta Tüm dünyadaki Tüm çalışmaları inceledik. Bu işlerin partisi yok, bu işin siyaseti yok. Kaybettiğimiz canların da Siyaset yok. Öbür ülkelerde incelediğimizde, bizler Evvel insan demezsek, o Vakit karşımıza çıkarlar derler ki, ‘bu işin fıtratında var.’ Buradan söylüyorum Tüm madenci kardeşlerimize; bu ülkenin madencilerin fıtratı asla vefat olmayacak” dedi.

Ani’nin saklı yüzü güvercinlikler, gün yüzüne çıkmayı bekliyor

Ani’nin Kapalı yüzü güvercinlikler, gün yüzüne çıkmayı bekliyor Her Yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Birden Ören Yeri’nin Bâtın yüzü ‘Güvercinlikler’ gün yüzüne çıkmayı bekliyor.

Bugün borsa kapalı mı? Bugün borsa kapalı mı olacak, açık mı olacak? Bugün borsa İstanbul kapalı mı?

Türkiye’de 14 Mayıs seçimlerinin gerçekleştirilmesi ile Birlikte sonuçlar açıklanmaya devam ederken, seçimin sonraki gününde vatandaşlar Bugün borsa kapalı mı? Sorusuna internet üzerinde Karşılık arıyor. Pekala, Bugün borsa kapalı mı? Bugün borsa kapalı mı olacak, Aleni mı olacak? Bugün borsa İstanbul kapalı mı?

Bugün okullar tatil mi? 15 Mayıs okullar tatil edildi mi son dakika! Seçimden sonra okullar tatil mi?

Türkiye’de 14 Mayıs seçimlerinin gerçekleştirilmesi ile Birlikte sonuçlar açıklanmaya devam ederken, seçimin sonraki gününde vatandaşlar Bugün okullar tatil mi? Sorusunu araştırıyor. Bugün hangi kurumların Aleni olduğu merak konusu haline geldi. Pekala, Bugün okullar tatil mi? 15 Mayıs okullar tatil edildi mi nihayet dakika! Seçimden sonra okullar tatil mi?

Seçimden sonraki gün okul var mı? 15 Mayıs resmi tatil mi?

Seçimden sonraki gün Okul Mevcut mı ve 15 Mayıs resmi tatil mi soruları sıklıkla araştırılıyor. 15 Mayıs 2023 Pazartesi günü okullar Aleni mı ve 15 Mayıs resmi tatil mi soruları gündeme geliyor. Pekala, Seçimden sonraki gün Okul Mevcut mı? 15 Mayıs resmi tatil mi?

15 Mayıs Pazartesi okullar açık mı, kapalı mı? Okullar tatil mi?

15 Mayıs Pazartesi okullar kapalı mı, Aleni mı ve okullar tatil mi sorusu gündeme geliyor. ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer hususa ait açıklamada bulundu. Pekala, 15 Mayıs Pazartesi okullar kapalı mı, Aleni mı? Okullar tatil mi?