Tag

Futbol

Olaylı Amedspor maçından sonra Bursaspor’dan videolu paylaşım! Diyarbakır’da yaşananları hatırlattılar

TFF 2’nci Lig ak Küme gayretinde Bursaspor’un Amedspor’u 2-1 yenik ettiği maçın hem başlangıcı hem sonu olaylı bitti. Yaşananlara Siyaset dünyası da reaksiyon gösterirken Bursaspor’dan görüntülü paylaşım geldi. Yeşil-Beyazlı kulüp, Amedspor’un mesken sahipliğindeki maçta çıkan olayları hatırlatarak Misli bir İzah paylaştı.

Altay’da Kaloğlu sessizliğini bozdu

Spor Toto 1’inci Lig’de alt sıralardan uzaklaşmaya çalışan Altay’da geçen dönem nihayet haftalardan beri grubu çalıştırıp evvelki hafta vazifesinden ayrılan teknik yönetici Sinan Kaloğlu açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Hatayspor’lu Sam Adekugbe’yi sezon sonuna kadar kiraladı

10 vilayette meydana gelen ve Aka yıkımların yaşandığı zelzele felaketinin yaraları sarılırken spor topluluğu da ligden çekilen kulüplerin yıldızlarını takımına katmaya hazırlanıyor. Bir Fazla isimle ilgilenen Galatasaray, ligden çekilen Hatayspor’un futbolcusu Sam Adekugbe ile mutabakat sağladı.

İstanbul: Kayserispor’da Hedef Uefa Kupası’na Katılmak

Kayserispor Teknik Yöneticisi Ertuğrul Sağlam, bu sene gayret edecekleri İntertoto Kupası’nda tezli olduklarını söyleyerek, UEFA Kupası’nda Türkiye’yi temsil eden 3. kadro olmayı istediklerini belirtti. Sağlam, 4 Aka kulübün transfer listesinde yer Meydan ulusal futbolcuları Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz’u da mutlaka satmayacaklarını kaydetti.