Afyonkarahisar: Türkiye 3. Futbol Ligi

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

Türkiye 3. Futbol Ligi gruplarından Afyonkarahisarspor, Hariç transferde 10, İç transferde ise 6 futbolcu ile mutabakat sağladı.

Geçen dönemi Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup’u 6. sırada tamamlayan Afyonkarahisarspor, yeni döneme savlı hazırlanıyor. Deneyimli teknik yönetici keyifli Demiroviç’le anlaşan kulüp, Hariç transferde Hasan Gültan, Alper Mehmetoğlu, Çetin Özer, Semih Atıcı, Bekir Cantürk, Muhammet Sarı, Yılmaz İhtimam, Engin Şaş, Mehmet Çetinkaya ve Mehmet Şıralı, İç transferde ise İbrahim, Yücel, Erdal, Tolga, Hayri ve Ferdi ile mutabakata vardı. Futbolcular, Çakmak Marble Otel’de düzenlenen bir merasimle kontrat imzaladı.

Afyonkarahisarspor Teknik Yöneticisi memnun Demiroviç, Harika Lig’de oynamış bir kişiyi daha Mor-beyazlı renklere bağlayacaklarını söyledi. Bu futbolcunun ismini şimdilik açıklamayacaklarını belirten Demiroviç, “Hedefimiz şampiyonluk. güç bir dönem bizi bekliyor. İnanıyorum ki bu takım ile şampiyonluğa oynayacağız. Taraftarlarla da düzgün anlaşıyoruz. Onlar da bu tranferlerleri duyunca ne kadar Önemli çalıştığımızı görecekler. Taraftarlardan dayanak bekliyoruz. Yeterki bizim yanımızda olsunlar. Yardımcı hocayı da Aka bir ihtimalle dışarıdan getireceğim. İmdat’ı getirmeyi düşünüyorum. Afyonkarahisar’da İmdat’ı Fazla seviyorlar. Ekipte herkesin bir vazifesi olacak. İmdat ise benim baş yardımcım olacak. Transfer problemlerini da atlatmış sayılırız. Transfer işleri bitince tatile gideceğim” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve Kulüp Lideri Mahmut Koçak ise âlâ bir çalışma periyodu geçirerek, deneyimli futbolcuları tespit ettiklerini belirtti. Yeni oluşturulan takım ile 2. Lig B Kategorisi’nde bile Fazla rahat oynayabileceklerini kaydeden Koçak, “Birkaç destek ile önümüzdeki Yıl 2. Lig’e çıkacağız. önemli olan oyuncuların birbirleri ile kaynaşmaları. Bunun için Önemli bir kamp düşünüyoruz. Afyonkarahisarlıları da Mesut etmeyi düşünüyoruz. lakin kulubümüze Önemli takviye lazım. istikbal dönem Aka oynayacağız. Bu mesuliyet herkesindir. Afyonkarahisar’ın isminin duyurulmasının bir maliyeti vardır. Afyonkarahisarlılar’a layık bir kadro oluşturduk. Gayemiz tabiki şampiyonluk. Geçen yılki takımımızda Fazla yeterliydi. lakin Ara transferden sonra uyumsuzluk başladı. Bu türlü olmasaydı tahminen amaca ulaşmış olacaktık. lakin geç değil. Biz artık önümüze bakıyoruz. Bize 3. Lig yakışmıyor” biçiminde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir