Chery Katar 2022 Dünya Kupası’nda!

Genel, Gezilecek Yerler Oca 08, 2023 Yorum Yok

2022 Katar FIFA Dünya Kupası’nın destekçilerinden Chery, araç servis dayanağı verdiği şampiyona kapsamında bölgedeki simge yerleri aydınlatarak sahneye çıkıyor.

Chery, Katar’ın simgesi Torch Doha’da global taraftarları ağırlıyor ve ışıldayan aydınlatmalarla dikkat çekiyor Ayrıyeten, Suudi Arabistan, Irak, Bahreyn ve öbür ülkelerdeki Kıymetli binaların yanı Dizi kentlerdeki anne yollar, Amel merkezi bölgeleri ve Hariç yerlerdeki Aka ekranları da aydınlatan Chery‘nin “Landmark Lighting Plan” yaklaşımı yalnızca 2022 Katar FIFA Dünya Kupası’nda uyguladığı global stratejisi olmakla kalmayıp, tıpkı vakitte Chery‘nin dünyayla temas kurmasını sağlayan Kıymetli bir köprü vazifesi de görüyor.

Chery ayrıyeten 2022 Katar FIFA Dünya Kupası sırasında dünya çapında binlerce kullanıcıya ulaşacak olan TikTok’taki “birlikte oyna” yarışıyla, yüzlerce sportif insanın futbol yorumları ve kazanan grupların puanlarına ait ödüllü iddia müsabakaları da iç olmak üzere Çeşitli etkinlikler de yapıyor. Chery bunun dışında Fazla sayıda araç sahibini ve futbolseveri Dünya Kupası tutkusunu paylaşmak ve heyecanlı maçları Bir arada izlemeye Davet etmek üzere Değerli maçlar için “WCWL Karnaval Gecesi” aktifliği de düzenliyor.

Futbol şu anda “Dünyanın 1 numaralı sporu” olarak biliniyor. Futbol alanındaki gayret ruhu, Chery’nin daha düzgün ve daha kuvvetli olma ruhuyla birebir örtüşüyor. Chery bu nedenle, milletlerarası bir araba şirketi olarak her Vakit spor ve futbol aktiflikleri üzerinden Mahallî toplulukla bütünleşiyor, Türlü çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler düzenleyerek kullanıcıların Chery markasına aidiyet hissini artırıyor. Chery, yıllar içinde futbol kültürünü, marka konumlandırması, kurumsal kültür ve toplumsal mesuliyet ile harmanladı. Chery, sporun canlı ve olumlu kültürel cazibesini Chery’nin genç ve modaya Müsait marka konseptiyle bütünleştirerek, marka imajını dünyanın her yerindeki futbolsever tüketicinin kalbinin derinliklerine işledi. DNA’sının bir kesimi olan futbol kültürü ve spor ruhuna ek olarak Chery, çekirdek teknolojide ustalaşan birinci Çinli araba şirketi olmak için “Teknolojiye Dayalı İşletme Kurma” geliştirme konseptine de bağlı kalıyor. Chery, “Teknoloji Chery” sembolünü Daimi vurgulayarak; motor, şanzıman, akıllı teknolojiler ve yeni güç konusunda her Vakit dünyanın en ön saflarında yer aldı.

10 milyonu aşkın İhracat sayısına ulaştı

Chery ayrıyeten, globalleşme seyahatine çıkan birinci Çinli araba markası olarak da öne çıkıyor. 2001 yılında birinci eserlerin ihraç edilmesinden bu yana geçen yirmi yıldan uzun mühlet boyunca Chery eserleri, 10 milyon adedin üzerinde global kümülatif satış hacmi ile dünya genelinde 80’in üzerinde ülke ve bölgeye ihraç edildi. 19 Yıl üst üste Çin binek araç pazarının 1 numaralı ihracatçısı unvanıyla, Çin araba sanayisi ismine yıllık ihracatta 200.000 adet düzeyini aşarak yeni bir periyoda imza attı.

Uluslararası stratejisinde “küreselleşme”, “derin gelişme” ve “marka imajı oluşturma” yaklaşımlarını benimseyen Chery, Daimi ilerlemeye yönelik kurumsal ruhun dayanağıyla global kullanıcılar için daha âlâ ve daha kuvvetli bir marka imajı oluşturuyor ve globalleşme stratejisinde hızlandırılmış bir gelişme sağlıyor.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir