Delphi Technologies portföyünü ve tedarik zincirini büyütüyor!

Genel, Gezilecek Yerler Oca 08, 2023 Yorum Yok

BorgWarner çatısı altında bulunan Delphi Technologies, Polonya’da nihayet teknolojiyle donatılmış bir Avrupa dağıtım deposu açarak hem portföyünü hem de tedarik zincirini büyüttü.

Delphi Technologies ayrıyeten, Amerika’da esaslı operasyonlarını genişleterek marş motoru ve alternatör uzmanı Delco Remy’i Avrupa pazarına taşıyor.

Delco Remy marka marş motorları ve alternatörler, pazara kuvvetli bir giriş ve yüksek alıcı memnuniyeti sağlamak için Delphi Technologies ile kurulan yeni alakadan faydalanırken, her iki marka da BorgWarner’in satış sonrası Eser ve hizmetlerinin bir kesimini oluşturuyor. Delphi Technologies gruplarının satış sonrası uzmanlığı, araçların daha pak, daha yeterli ve daha uzun yol yapmasına Yardımcı olmak için artık marş motorlarını ve alternatörleri de içeriyor.

Delco Remy kesimleri, kümenin büyüme faaliyetlerini güçlendirmek için Polonya’daki var deposunda stoklanıyor ve deponun Avrupa’daki stratejik pozisyonu, bütün otomotiv pazarı için bu şiddetli devirde müşterilere daha güzel bir servis tecrübesi sunarken operasyonlarda da itimat sağlıyor.

Yeni marş motoru ve alternatör portföyü; Çeşitli Case, Caterpillar ve Cummins uygulamalarında kullanılacak. Bunun yanında bütün markalara uyumlu bir marş motoruyla Bir arada tanınan Amel makinesi uygulamalarını da içerecek. Mercedes Atego için bir marş motoru ve Mercedes Actros için bir alternatörle kamyon müşterileri de bu yeniliklerden faydalanabilecek. Delco Remy marş motorları ve alternatörleri, araçların kullanım dışı kalma müddetlerini azaltıyor ve alan hizmetlerinin bel kemiği olan araçlarda performansı azamî seviyeye yükseltmek için güçlü bir dizayna sahip.

EMEA Marş Motoru ve Alternatör Kategori Müdürü Reinout Meijers husus hakkında yaptığı açıklamada, “Orijinal ekipman marş motorları ve alternatörleri tasarlama konusunda yılların deneyimine sahibiz ve hem yeni hem de eski müşterilerimize hizmet verebilmek için yeni bir pazara açılmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Avrupalı Özgün ekipman üreticileri, dünyanın en tanınan uygulamalarından kimilerini üretiyor ve bu uygulamaları satış sonrası müşterilerimize sunarak gereksinimleri olan kaliteyi ve performansı sağlayabildiğimiz için Aka heyecan duyuyoruz” dedi.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir