Çanakkale’de okullar tatil mi? Çanakkale’de yarın okul var mı? Çanakkale’de okullar neden tatil?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 21, 2022 Yorum Yok

Çanakkale‘de okullar tatil mi? Çanakkale’de saatteki suratı 90 kilometreye ulaşması beklenen fırtına nedeniyle eğitime bir gün Aralık verildi argümanı toplumsal medyada yer almıştı. Pekala, Çanakkale’de okullar tatil mi? Çanakkale’de yarın Okul Mevcut mı, yok mu? Çanakkale’de okullar neden tatil? İşte, Çanakkale’de yarın neden Okul yok? Ayrıntılar haberimizde…

ÇANAKKALE’DE OKULLAR TATİL Mİ?

Çanakkale’de saatteki suratı 90 kilometreye ulaşması beklenen fırtına nedeniyle eğitime bir gün Aralık verildi, halk kurumlarında çalışan engelli, Hamile ve kronik rahatsızlığı bulunan çalışanın müsaadeli sayılması kararlaştırıldı.

Olumsuz hava şartları ve meteorolojik varsayımlar nedeniyle Vilayet genelindeki resmi ve Özel bütün eğitim ve öğretim kurumlarında eğitime 1 gün Aralık verilmesinin kararlaştırıldığı belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

“Kamu kurumlarında çalışan Hamile çalışanlar ile engelli ve kronik hastalığı bulunan işçi 21 Kasım’da bir gün mühletle idari müsaadeli sayılacaktır. Güçlü rüzgar, fırtına ve tam fırtınanın oluşturabileceği çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı kaynaklı zehirlenmeler ve ulaşımda aksamalar üzere aksiliklere karşı dikkatli ve önlemli olunması Ehemmiyet arz etmektedir. Ayrıyeten Vilayet Afet Müdahale Planında misyonlu bulunan çalışma kümelerinin işçi, taşıt ve ekipman olarak müdahale için hazırlıklı bulunmaları gerekmektedir.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir