İstanbul’da okullar tatil mi? Hangi illerde okullar tatil? Yarın okullar tatil mi?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 21, 2022 Yorum Yok

İstanbul’da okullar tatil mi? Yarın hava şartları nedeniyle Çanakkale’de okullar tatil edildi. İstanbul’da bugünkü hava şartları nedeniyle yarın okullar tatil mi merak edildi. Pekala, İstanbul’da okullar tatil mi? Hangi vilayetlerde okullar tatil? Yarın okullar tatil mi? İşte ayrıntılar…

YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Çanakkale’de saatteki suratı 90 kilometreye ulaşması beklenen fırtına nedeniyle eğitime (21 Kasım Pazartesi) bir gün Aralık verildi.

Olumsuz hava şartları ve meteorolojik varsayımlar nedeniyle Vilayet genelindeki resmi ve Özel bütün eğitim ve öğretim kurumlarında eğitime 1 gün Uzaklık verilmesinin kararlaştırıldığı belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

“Kamu kurumlarında çalışan Hamile işçiler ile engelli ve kronik hastalığı bulunan işçi 21 Kasım’da bir gün müddetle idari müsaadeli sayılacaktır. Güçlü rüzgar, fırtına ve tam fırtınanın oluşturabileceği çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı kaynaklı zehirlenmeler ve ulaşımda aksamalar üzere aksiliklere karşı dikkatli ve önlemli olunması Ehemmiyet arz etmektedir. Ayrıyeten Vilayet Afet Müdahale Planında vazifeli bulunan çalışma kümelerinin işçi, taşıt ve ekipman olarak müdahale için hazırlıklı bulunmaları gerekmektedir.”

Çanakkale’de 22 Kasım’da okulların tatil olup olmadığı ile ilgili şimdi bir bilgi bulunmamaktadır.

Gaziantep’in Karkamış ilçesinde yapılan terör saldırısı nedeniyle ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bu hafta Karkamış’ta Tüm okulların tatil edildiğini duyurdu.

İstanbul’da bugünkü lodos nedeniyle yarın okullar tatil olur mu merak ediliyor. Yarın İstanbul’da okulların tatil olduğu istikametinde resmi bir İzah bulunmamaktadır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir