Tag

Fiyat

Küresel piyasalar Fed öncesi temkinli seyrediyor

Global piyasalar, ABD Merkez Bankası’nın (Fed) yarın açıklayacağı Nakit siyaseti kararları ve Fed Lideri Jerome Powell’ın toplantı sonrası yapacağı kelamla yönlendirmeler öncesinde karışık bir seyir izliyor.

Küresel piyasalarda gözler Fed’e çevrildi

Global Pay piyasaları, geçen hafta ABD ve Avrupa’da bankacılık kesimindeki dertlerle dalgalı bir seyir izlerken, istikbal hafta açıklanacak ABD Merkez Bankası’nın (Fed) Nakit siyaseti kararları ve Fed Lideri Jerome Powell’ın kelamla yönlendirmeleri yatırımcıların odağına yerleşti.

AB, piyasaları sarsacak adımı yarın atıyor! Petrol fiyatlarında 20 dolarlık artış olacak, akaryakıta yeni zamlar yolda

Avrupa Birliği’nin Rus petrol eserlerine yönelik ambargosu yarın yürürlüğe giriyor. Laf konusu adımın sarsıcı bir tesir yaratacağını belirten uzmanlar, petrol fiyatlarında 10-20 dolar ortasında bir artış olacağını söyledi. Fiyatlamanın 3-6 ay içinde tesirli olacağını belirten uzmanlar, “Varil başına 90-100 dolardan Geri dönüş bekliyoruz” dedi. Bu gelişme önümüzdeki günlerde akaryakıt fiyatlarına artırım olarak yansıyacak.

Tehditlere rağmen Türkiye’nin en ucuz ekmeğini satıyor

Sivas’ta 21 yıldır fırıncılık yapan Ali Yıldız, vatandaşların ucuz ekmeğe ulaşabilmesi ve hayır dualarını alabilmek için ekmeğin fiyatını 2 …

Otogarda ‘Neden fiyat yükseltmiyorsun’ arbedesi

Otogarda ‘Neden fiyat yükseltmiyorsun’ kavgası Bilet fiyatlarını düşük tutan firmanın yazıhanesine saldırdılar KAYSERİ Kayseri Şehirlerarası …