Tag

Balıkesir

Balıkesir’de Ramazan Bayramı için tedbirleri alındı

Ramazan Bayramına sayılı günler kala Balıkesir Valiliği tarafından bayram tatilinin huzur ve itimat ortamı içinde geçirilmesini sağlamak ve tatil müddetince halk hizmetlerinde aksaklık yaşanmaması için Gerekli önlemler alındı.

Balıkesir Liseli Keşşaflar 108 yıl öncesi gibi askere uğurlandı

Balıkesir Liseli Keşşaflar 108 Yıl öncesi üzere askere uğurlandı Tarihi Balıkesir Lisesi’nin 108 yıllık gururu 1884 yılında ortaokul (ortaokul), 1885 yılında ise idadi (lise) olarak eğitim-öğretime başlayan Balıkesir Lisesi mezunları 108 Yıl Evvel Çanakkale’ye istekli olarak giden ve bir daha…

Balıkesir’de okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Balıkesir’de okullar tatil edildi mi? Son dakika Balıkesir’de okullar yarın tatil mi?

Kar yağışı nedeniyle birçok Talebe tarafından Balıkesir’de okullar tatil mi? Merak ediliyor. Balıkesir’de ağır kar yağışı nedeniyle birçok Talebe ve veli tarafından Balıkesir’de okullar tatil mi? sorusu Cevap arıyor. Pekala, Balıkesir’de okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Balıkesir’de okullar tatil edildi mi? Balıkesir’de okullar yarın tatil mi?

Balıkesir: Ekinlik Adası’nda Başbakan Telaşı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, tatilini geçirmek üzere Temmuz ayında Balıkesir’in Marmara İlçesi’ne bağlı Ekinlik Adası’na geleceği bildirildi. Ekinlik’te, Başbakan’ı karşılamak için çalışmalar hummalı bir formda devam ediyor.