Tag

Yüksek Mahkeme

ABD Senatosu, Yüksek Mahkeme Yargıcı Clarence Thomas hakkında yapılan şikayetleri ele aldı

ABD Senatosu alt komitesi, Yüksek Mahkeme Yargıcı Clarence Thomas’ın parasız lüks tatilleri ve ‘cömert hediyeler’ kabul ettiği tezleriyle ilgili evvelce yapılan şikayetleri yargı kurumlarının ele alış biçimiyle ilgili Celse düzenledi. hakim Mark Wolf, Thomas’ın mal beyanıyla ilgili sürecin şeffaf yürütülmediğini ve hakkındaki şikayetlerin bir formda ilgili ünitelere iletilmediğini öne sürdü.

ABD Senatosu, Yüksek Mahkeme Yargıcı Clarence Thomas hakkında yapılan şikayetleri ele aldı

ABD Senatosu alt komitesi, Yüksek Mahkeme Yargıcı Clarence Thomas’ın parasız lüks tatilleri ve ‘cömert hediyeler’ kabul ettiği tezleriyle ilgili evvelce yapılan şikayetleri yargı kurumlarının ele alış biçimiyle ilgili Celse düzenledi. hakim Mark Wolf, Thomas’ın mal beyanıyla ilgili sürecin şeffaf yürütülmediğini ve hakkındaki şikayetlerin bir biçimde ilgili ünitelere iletilmediğini öne sürdü.

ABD’de Yüksek Mahkeme Başyargıcı “etik endişeler” nedeniyle Kongre’ye ifade vermeyeceğini bildirdi

NEW ABD Yüksek Mahkemesi Başyargıcı John Roberts, bir yargıcın lüks seyahatleriyle ilgili tabire çağrıldığı Senato Yargı Komitesi’nin talebini reddetti.

ABD’de Yüksek Mahkeme Başyargıcı, bir yargıcın lüks seyahatleriyle ilgili ifadeye çağrıldı

NEW ABD’de Senato Yargı Komitesi Lideri Demokrat Dick Durbin, Yüksek Mahkeme Yargıcı Clarence Thomas’ın yıllarca parasız lüks tatiller yaptığının ortaya çıkmasının akabinde, Yüksek Mahkeme Başyargıcı John Roberts’ı Kongre’de Anlatım vermeye çağırdı.

ABD Yüksek Mahkemesinden Yargıç Thomas’ın lüks seyahatlerini soruşturması istendi

NEW ABD’de Demokrat Senatörler, Yüksek Mahkeme Yargıcı Clarence Thomas’ın yıllarca parasız lüks tatiller yaptığının ortaya çıkmasının akabinde hususla ilgili soruşturma açılması davetinde bulundu.

ABD Yüksek Mahkemesi yargıcı lüks seyahatlerini bildirmek zorunda olmadığını savundu

ABD Yüksek Mahkemesi Yargıcı Clarence Thomas, Cumhuriyetçi Parti bağışçısı milyarder Amel adamı ile Birlikte yaptığı lüks seyahatleri, yakın aile dostu olduğu için beyan etmek zorunda olmadığını savundu.

ABD Yüksek Mahkemesi yargıcı, Cumhuriyetçi milyarder işadamı ile bedava lüks tatil yapmış

ABD Yüksek Mahkemesi Yargıcı Clarence Thomas’ın, Cumhuriyetçi partinin ileri gelen milyarder bir bağışçısı ile nihayet yirmi yıldır rastgele bir resmi beyanda bulunmadan parasız lüks tatil ve seyahatlere çıktığı belirtildi.