Tag

Video

İngiltere’de kadın öğretmen, sınıfta kendini tatmin ederken video çekti

Bir öğretmeninin, ilkokul sınıfında Biricik başına kendini tatmin ederken kayda alması üzerine soruşturmalar sürüyor. Bayan öğretmen, Rhondda Cynon Taf’taki bir ilkokulda ve Cardiff’teki Öbür bir ilkokulda cinsel içerikli görüntüler kaydetti.

Putin’i küplere bindiren video! Uygunsuz görüntüler sonrası ceza olarak cephe hattına gönderiliyor

Rusya ile Ukrayna ortasındaki Cenk Hız kesmeden devam ederken, toplumsal medyada paylaşılan üst seviye bir Rus yetkilinin uygunsuz manzaralarının yer aldığı görüntü Moskova idaresinde Aka rahatsızlık yarattı. Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin’in iki bayanla Birlikte skandal görüntüsü ortaya çıkan yetkiliyi ceza olarak cephe çizgisine göndermeye hazırlandığı Anlatım edildi.

Bir kadının aynı anda 2 erkekle evlendiği anlara ait görüntüler infial yaratmıştı! Gerçek çok başka çıktı

Toplumsal medyada bir bayanın 2 erkekle evlendiği anların yer aldığı görüntü gündeme bomba üzere düştü. Görüntü kısa müddet içinde paylaşım rekoru kırdı. Fakat görüntünün, İtalyan müzikçinin klibinden alıntı olduğu anlaşıldı.

Geleneğiniz batsın! Gerdekten sonra gelini yanlarını alıp bir rezilliğe imza atılar

Dünyanın birçok ülkesinde evlilikle ilgili garip gelenekler bulunuyor. Toplumsal medyada paylaşılan bir görüntüde, gerdek gecesinin akabinde yaşananlar Aka reaksiyon çekti. Nerede ve ne Vakit çekildiği bilinmeyen görüntü kısa müddette viral oldu.

Askeri birliğe gizlice giren sosyal medya fenomeninden şaşırtan itiraf! Takipçileri inanamadı

Amerikalı toplumsal medya fenomeni Cami Strella, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Amerika’da bir askeri birliğe girip gizlice cinsel alaka görüntüsü çektiğini, internette sattığı görüntü sayesinde Aka Nakit kazandığını itiraf etti.

Dünyada “zombi insan” paniği! Çin, Kolombiya derken son görüntü Türkiye’de çekildi

Çin’de bir bayanın seyahat ettiği metroda karşısındaki adamın yüzünü parçaladığı imgeler, Kolombiya’da hastanede yatan bir gencin garip hareketleri derken dünya “Zombi insan” teziyle çalkalanmaya devam ediyor. Manzaraların nihayet adresi Türkiye olurken, internete düşen görüntüde genç bir bayanın arabanın önünde yerlerde süründüğü ve Farklı sesler çıkardığı anlar yer aldı. Kurgu olması mümkün görüntülerin yeni adresinin hangi ülke olacağı ise Aka merak konusu.