İngiltere’de kadın öğretmen, sınıfta kendini tatmin ederken video çekti

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 24, 2023 Yorum Yok

İngiltere’nin Rhondda Cynon Taff bölgesindeki ilkokulda skandal bir Hadise yaşandı. İsmi açıklanmayan bir Muallim sınıfta ve okulun tuvaletinde cinsel içerikli görüntüler çekti.

SINIFIN KAPISI AÇIKKEN HAREKETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

İsmi açıklanmayan öğretmenin, sınıfın kapısı açıkken kendini tatmin edip müstehcen sözler söylediği görüntü ifşa oldu. Cinsel içerikli oyuncak da kullanan Muallim bir Öbür görüntüsünde ise okulun tuvaletine gidip kendini kayda aldığı ortaya çıktı.

Videodan ilişkin bir kare

ÇOCUKLARIN SESİNİN GELDİĞİ TEZ EDİLDİ

Videoyu izleyenlerin ise cinsel hareket gerçekleşirken oynayan çocukların sesinin net bir biçimde duyulduğunu ileri sürdü.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Okul ve Cardiff Belediyesi ortak bir bildiride şunları söyledi: “Bildirilen olaya hiçbir çocuk yahut Öbür bir şahıs iç olmadı. Devam eden soruşturmalar olduğu için şu anda daha Çok yorum yapmak Müsait olmaz.”

“HERHANGİ BİR HATA TESPİT EDİLMEDİ”

Güney Galler Polisi ise “ilgili bir davranış raporundan haberdar olduğunu” söyledi. Skandal olayla ilgili, “Konu araştırıldı, rastgele bir hata tespit edilmedi ve artık Eğitim İşgücü Kurulu’na havale edildi” açıklaması yapıldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir