Tag

Tur

Eskişehir’de 19 Mayıs tatilini hafta sonuyla birleştirenlerin tercihi Akdeniz oluyor

Eskişehir’de 19 Mayıs bayramıyla Bir arada oluşacak 3 günlük tatilde Fazla sayıda vatandaşların Akdeniz bölgesindeki tatil yerlerini hayli İlgi gösterdiğini söyledi.

Eskişehir’de 19 Mayıs tatilini hafta sonuyla birleştirenlerin tercihi Akdeniz oluyor

Eskişehir’de 19 Mayıs bayramıyla Birlikte oluşacak 3 günlük tatilde Fazla sayıda vatandaşların Akdeniz bölgesindeki tatil yerlerini epeyce İlgi gösterdiğini söyledi.

Almanya’dan gelip Kelkit dönerine doyamadılar

Almanya’dan gelip Kelkit dönerine doyamadılar Bisikletiyle dünya tipine çıkan Daniel Grosshans, Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde yediği Kelkit dönerini “Bu hakikaten inanılmaz bir lezzet. Hayatımda yediğim en hoş döner kebaptı” kelamlarıyla tanımladı.

MTO Başkanı Ayhan, “Müzik yayını yasağı sona ermeli”

Marmaris Ticaret Odası (MTO) Lideri S. Mesut Ayhan, Marmaris’teki müzik yayını yasağının bir Lahza Evvel kaldırılmasını beklediklerini Anlatım etti.

Ara tatilin Ramazan Bayramı’yla birleşmesi Kapadokya’da yerli turist yoğunluğunu artırdı

Yaklaşan Ramazan Bayramı tatili için Kapadokya’yı tercih eden yerli turistler, bölgedeki konaklama tesislerinde rezervasyon yoğunluğu oluşturdu.

Tunceli’de ilkbaharın gelişiyle tarih ve doğa gezileri başladı

Tunceli’de karların erimesiyle doğal hoşlukları ortaya çıkan dağ, göl, kanyon, vadi ve şelaleler ile tarihi yerlere seyahat çeşitleri düzenlenmeye başlandı.

UNESCO kenti Safranbolu’da bayram öncesi otellerde doluluk oranı yüzde 90’lara ulaştı

UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer Meydan ve “en yeterli korunan 20 kent” ortasında bulunan Osmanlı kenti Safranbolu’da bayram öncesi oteller yüzde 90 doluluk oranına ulaştı.