geceturu.com | Nerede Ne Var

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Scania üst düzey yönetimi Türkiye’yi ziyaret etti

Scania üst düzey yönetimi Türkiye’yi ziyaret etti

admin admin -
12 0

Scania markasının da bağlı bulunduğu Traton Küme CEO’su, Yönetim Heyeti üyesi ve Scania CEO’su Christian Levin ile Satış ve Pazarlamadan Mesul İcra Konseyi Üyesi Stefano Fedel, Scania Türkiye‘ye ziyaret gerçekleştirdi.

Scania heyetini Doğuş Otomotiv Yönetim Şurası Lideri ve CEO’su Ali Bilaloğlu ile Doğuş Otomotiv Scania genel Müdürü Tolga Senyücel ağırladı.

İsveç Scania Yöneticileri, Doğuş Otomotiv Yedek Modül & Lojistik süreçlerinden bilgi alırken, istikbal Yıl hizmete girmesi planlanan yeni Tecrübe Merkezi hakkında da ayrıntılı görüşme fırsatı buldu.

Doğuş Otomotiv CEO’su Ali Bilaloğlu, Scania üst seviye idaresini Türkiye‘de ağırlamaktan duydukları memnunluğu belirterek “Doğuş Otomotiv ile Scania’nın Amel birliği istikbal sene 30. Yılını kutlayacak. Gerek Scania ile Amel birliğimizin daha da gelişmesi ismine gerekse de genel olarak ticari araç dalını pahalandırmak için bu Cin karşılıklı ziyaretleri nizamlı bir biçimde Daimi yapmaktayız. Bu ziyaretlerde istikbal planlarımız ve stratejilerimizi geliştirmek ve Amel birliğimizi daha da derinleştirmek için karşılıklı diyalog fırsatı elde ediyoruz” dedi.

Doğuş Otomotiv Scania genel Müdürü Tolga Senyücel ise “Scania, sahip olduğu dala taraf veren üstün teknolojisi, her işe Müsait araç ve motor seçenekleri ile Türkiye ağır ticari araç pazarının Kıymetli bir oyuncusu haline geldi. Scania’nın marka olarak yüklendiği çevreci misyonu çerçevesinde, globalde gerçekleştirdiği projeler ile sürdürülebilir nakliyecilik dünyasına kattığı kazanımların da getirdiği sinerjiyle, Türkiye pazarındaki başarılarımızın üstüne katarak ilerlemeyi hedefliyoruz. Scania Türkiye olarak geçtiğimiz Yıl gerçekleştirmiş olduğumuz satış ve servis hizmetlerimizdeki muvaffakiyetin bir karşılığı olarak gerçekleşen bu ziyaret kapsamında Scania idaresi ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini daha da üste taşımak için neler yapabileceğimizi de paylaşma fırsatı bulduk” formunda konuştu.

Scania yöneticileri, Doğuş Otomotiv’in akabinde Scania Gebze tesisleri ve Scania’nın yetkili satıcı ve servis ağına yeni katılan UCR Otomotiv’i ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldılar.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir