Tag

Trump

Cinsel taciz ve iftiradan suçlu bulunan eski ABD Başkanı Trump’a 5 milyon dolar tazminat cezası

ABD’nin eski Lideri Donald Trump, muharrir E. Jean Carroll’a cinsel taciz ve iftiradan hatalı bulanarak 5 milyon dolar tazminat cezası verildi. Trump’ın Sözcüsü Steven Cheung, eski ABD Lideri’nin temyize gideceğini söyledi.

“Ölüm tüccarı” lakaplı Rus Viktor Bout, Trump’ı Rusya’ya davet etti: Hayatın tehlikede

2022 yılında ABD’yle yapılan mahkum takası muahedesiyle özgür kalan “ölüm tüccarı” lakaplı Rus silah tüccarı Viktor Bout, eski ABD Lideri Donald Trump’ı Rusya’ya Davet etti. Bout, “Her şeyden Evvel hayatının tehlikede olduğuna inanıyorum. New York’ta başlayan dava, Donald Trump’ın karar giyip mahkemede bahtını kaybetmesiyle bitmeyecek.” dedi.

Son Dakika: Eski başkan Donald Trump hakim karşısında! Tutuklama kararı çıkabilir

Son dakika: ABD’nin eski Lideri Donald Trump, yetişkin sinema oyuncusu Stormy Daniels’e 2016 Başkanlık seçimleri sırasında “sus payı” ödediği suçlamasıyla hakkında açılan dava kapsamında Yargıç karşısına çıkmak üzere Manhattan Ceza Mahkemesi’ne geldi. Hakkında ceza davası açılan birinci eski ABD Lideri olan Trump, yargılandığı davada tutuklanabilir.

Tarihi Trump davası için nefesler tutuldu! Dev gösteri planlanıyor, 38 bin polis teyakkuzda olacak

Eski ABD Lideri Donald Trump, ABD tarihinde kendisine yöneltilen suçlama nedeniyle Yargıç karşısına çıkacak birinci eski ABD Lideri olacak. münasebet yaşadığı Stormy Daniels’a 2016 başkanlık seçiminden Evvel sus hissesi ödediğine yönelik suçlamalar doğrultusunda hazırlanan iddianame kapsamında yarın mahkemeye çıkacak olan Trump’ın destekçileri de o dakikalarda New York’ta şov yapmaya hazırlanıyor. Mahkeme günü 38 bin polisin teyakkuzda olacağı Anlatım edildi.

Trump ile eski porno yıldızı Stormy Daniels arasında ne yaşandı, neden ceza davası açıldı?

ABD eski lideri Donald Trump ile kendisiyle 2006 yılında cinsel münasebet yaşadığı ve bu nedenle susturulmak için ödeme yapıldığını tez eden Stormy Daniels ortasında bugüne kadar neler yaşandığını araştırdık.

Tutuklanacağı söylenen Trump’a ait fotoğraflar ABD’yi karıştırdı

Tutuklanacağını söylemesinden sonra destekçileri sokağa dökülen eski ABD reis Donald Trump’ın Yapay zeka kullanılarak oluşturulmuş fotoğrafları Aka yankı uyandırdı. Kimi kullanıcılar fotoğrafları gerçek sanarken, Trump taraftarları ile öteki kullanıcılar ortasında Misli tartışmalar yaşandı.

Trump, “Salı günü tutuklanacağım” diyerek destekçilerini protestoya çağırdı

ABD eski Lideri Donald Trump, toplumsal medya hesabında yaptığı paylaşımla Salı günü tutuklanacağı argüman ederek takipçilerini protestoya çağırdı. Trump’un cinsel içerikli sinema yıldızı olan Stormy Daniels’e bağlantıları hakkında konuşmaması için 130 bin dolar ödediği hakkında açılan soruşturma nedeniyle tutuklanacağı argüman ediliyor.

Trump’la Görüşen Bakan Albayrak: Muahedeye Vardık

IMF-Dünya Bankası ve G-20 toplantıları için ABD’de bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sürpriz bir formda, ABD Lideri Trump ile …