Tag

Saldırgan

ABD’de bir çocuk, kız kardeşini kaçırmaya çalışan saldırganı sapanla durdurdu

ABD’de 13 yaşındaki bir çocuk, kız kardeşini kaçırmaya çalışan kişiyi annesinin 3 Yıl Evvel İkram sapanla vurarak durdurdu. 60 metreden yaptığı atışla gayesi vuran ve kardeşini kurtaran çocuk, “Sadece şanslıydım. Aka bir amaçtı. Kola şişesini vurmaya benzemiyor” diye konuştu.

Meksika’da 13 yaşındaki öğrenci, öğretmenini öldürdü! 5 kişiyi de yaraladı

Meksika’nın Sao Paulo kentinde bir okulda 13 yaşındaki öğrenci, 71 yaşındaki öğretmenini bıçaklayarak öldürdü. Saldırgan, daha sonra 3 öğretmeni ve 2 öğrenciyi de yaraladı.

Tayland’da 3 kişiyi öldüren eski asker, 15 saat süren operasyonla etkisiz hale getirildi

Tayland’da eski asker olduğu öğrenilen 29 yaşındaki Anuwat Waenthong konutunun bulunduğu sokakta silahıyla dehşet saçtı. Ortalarında ilçe valisinin de bulunduğu 3 kişiyi öldüren 3 kişinin ise yaralanmasına neden olan saldırgan, 15 saat süren ikna gayretlerinin Sonuç vermemesi üzerine gerçekleştirilen silahlı operasyonla etkisiz hale getirildi.

Azerbaycan: “İran polisinin terör eylemine müdahale etmemesi olayın önceden planlanmış olma ihtimalini ortaya koyuyor”

Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ayhan Hacızade, Azerbaycan’ın Tahran Büyükelçiliği’ne düzenlenen atak ile ilgili yaptığı açıklamada, “Silahlı saldırıyı düzenleyen terörist gözaltına alınırken hatalı muamelesi görmedi, İran polisinin terör aksiyonuna müdahale etmemesi olayın…

Tahran’da Azerbaycan Büyükelçiliği’ne silahlı saldırı anı kamerada

Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı, Tahran’daki büyükelçiliklerine silahlı atak düzenlendi. Emniyet amirinin hayatını kaybettiği atak anı, Emniyet kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.