Tag

Öğretmen

15 Mayıs okullar tatil mi? 15 Mayıs Pazartesi günü okullar tatil mi? Seçim sonrası okul tatil olacak mı?

Seçim sonrası Okul tatil olacak mı merak konusu oldu. Kullanıcılar tarafından Okul kaç gün tatil edilecek araştırılıyor. Pekala, 15 Mayıs okullar tatil mi? 15 Mayıs Pazartesi günü okullar tatil mi? Seçim sonrası Okul tatil olacak mı? İşte ayrıntılar…

İlk kez katıldıkları halk oyunları yarışmalarında tarih yazdılar

Birinci Defa katıldıkları Kamu oyunları yarışlarında tarih yazdılar Birinci yılında iki kısımda Türkiye finallerine giden Biricik okulKOCAELİ Gençlik Spor Bakanlığı’nın düzenlediği Okul Sporları Kamu Oyunları’nda bölge finallerine Servetiye Cephesi Anadolu Lisesi damgasını vurdu.

Bakan Özer: Mesleki eğitimler, ÖBA’da 30 Nisan’a kadar açıldı

ULUSAL Eğitim Bakanı Mahmut Özer, ikinci Uzaklık tatil mesleksel çalışma periyodunda, Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) üzerinden verilen eğitimlerin, ağır talep üzerine 30 Nisan’a kadar tekrar erişime açıldığını duyurdu.

Meksika’da 13 yaşındaki öğrenci, öğretmenini öldürdü! 5 kişiyi de yaraladı

Meksika’nın Sao Paulo kentinde bir okulda 13 yaşındaki öğrenci, 71 yaşındaki öğretmenini bıçaklayarak öldürdü. Saldırgan, daha sonra 3 öğretmeni ve 2 öğrenciyi de yaraladı.

Ankara’daki bir lise depremzedeler için güneş enerjili banklar üretti

Ankara’daki Cezeri Yeşil Teknoloji Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi Muallim ve öğrencileri, Adıyaman’daki Altınşehir Konteyner Kenti’ne, güneş panelleriyle elektrik gücü üreten banklar kurdu.

Okul tuvaletinde yaptığı hata öğretmenin meslek hayatını bitirdi

ABD’de çalıştığı okulun tuvaletinden çıplak fotoğraf çekip internet üzerinden satan Brenna Percy isimli öğretmenin vazifesine nihayet verildi. Hakkında soruşturma açılan öğretmenin ömür uzunluğu meslekten men edilmesi gündemde…

Cezaevindeki sevgilisiyle uygunsuz içerikli sohbet, kadın öğretmenin başını yaktı

ABD’de 52 yaşındaki bayan öğretmenin, cezaevinde olan erkek arkadaşı ile ders saatinde okuldaki ofisinde manzaralı cinsel içerikli sohbet ettiği ortaya çıktı. Hakkında soruşturma başlatılan öğretmen, vazifesinden istifa etmek zorunda kaldı.

Kadın öğretmen, yüksek not karşılığı 16 yaşındaki öğrencisiyle birlikte oldu

ABD’nin Missouri eyaletindeki bir lisede bayan Muallim Lena Stewart’ın, 16 yaşındaki öğrencisi ile cinsel birliktelik yaşadığı öğrenildi. Hadise bölgede Aka yankı uyandırırken öğretmenin öğrencisine daha yüksek not Eda kuralı karşılığında alaka Teklif ettiği ortaya çıktı.

Resimli Öğretmenler günü mesajları? 24 Kasım en güzel resimli Whatsapp, Instagram, Facebook Öğretmenler günü paylaşımları!

Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. ulu Başkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmen kabul edildiği 24 Kasım günü 1981 yılından bu yana ülkemizde Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. Bu Özel günü kutlamak isteyen öğrenciler öğretmenlerine hoş kelamlar söylemek istiyorlar. Bunun için arama motorunda En hoş ve manalı 24 Kasım Öğretmenler Günü iletileri ve kelamları araştırılıyor. Pekala, Fotoğraflı Öğretmenler günü iletileri? 24 Kasım en hoş fotoğraflı Whatsapp, Instagram Öğretmenler günü paylaşımları!