Tag

Öğrenci

Malatya: 91 Bin Dev Öğrenci Okul Yaptırma Kampanyası

Malatya Valiliği’nin ’91 Bin Dev öğrenci Okul Yaptırma Kampanyası’na gelir sağlanması maksadıyla başlatılan kağıt toplama kampanyası bütün okullarda yaygınlaştırılacak. Ayrıyeten kampanyaya dayanak için Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’nda bir Faaliyet yapıldı.

Lise öğretmeni okulda mastürbasyon yaptı; kız öğrencilerle ilgili liste hazırladı

ABD’nin batı Virginia eyaletinde bir okulda çalışan 63 yaşındaki tarih öğretmeni Ronald Paul Harris’in Okul bahçesinde mastürbasyon yaptığı ve ‘en seksi 10 öğrenci’ listesi düzenlediği ortaya çıktı.

Sırbistan’daki saldırıda hayatını kaybeden 9 kişi anılıyor

Sırbistan’ın başşehri Belgrad’da dün sabah saatlerinde 8’i çocuk 9 kişinin hayatını yitirdiği akında hayatını kaybedenler bölge genelinde düzenlenen merasimlerle anılıyor.

Romanyalı ve Türk öğrenciler, dünya mirası için el ele pedal çevirdi

Romanyalı ve Türk öğrenciler, dünya mirası için el ele pedal çevirdi Erasmus Okullar Ortası Değişim Paydaşlığı çerçevesinde Samsun’a gelen 17 Romanyalı Talebe ve öğretmen, Türk Talebe kümesi ile Bir arada dünya miraslarına dikkat çekmek maksadıyla kıyıda bisiklet tipi yaptı.

Edirne’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı

Edirne’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı Edirne’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık’ın koltuğunu temsili olarak öğrencilere bırakması ile başladı.

Okullarda ara tatil sonrası ilk ders zili yarın çalacak

Ulusal Eğitim Bakanlığına (MEB) bağlı birinci ve ortaöğretim kurumlarındaki 19 milyon öğrenci, 1 milyon 200 bin öğretmenle, eğitim ve öğretim yılının ikinci Uzaklık tatilinin akabinde yarın dersbaşı yapacak.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Ordu’da konuştu: (2)

Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer, sarsıntıdan etkilenen vilayetlerde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan öğrencilere yönelik açılan kurslardan 145 bin öğrencinin yararlandığını belirterek, bu kursların Aralık tatilde Aleni kalmaya devam edeceğini bildirdi.

Trakya’da okullarda bayrak töreni sonrası öğrenciler ikinci ara tatile girdi

Trakya’da ulusal Eğitim Bakanlığına (MEB) bağlı birinci ve ortaöğretim kurumlarında 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı ikinci Aralık tatili başladı.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Ordu’da konuştu: (1)

Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “24 Nisan tarihi prestijiyle artık ülkemizde 81 vilayette merkez ve ilçelerde hiçbir eksiklik kalmadan, eğitim öğretim kaldığı yerden devam etmiş olacak ve hayatın o bölgedeki normalleşmesiyle ilgili en Kıymetli adımı ulusal Eğitim Bakanlığı olarak da tamamlamış olacağız…