geceturu.com | Nerede Ne Var

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Açık Hava Etkinlikleri
  4. »
  5. Lise öğretmeni okulda mastürbasyon yaptı; kız öğrencilerle ilgili liste hazırladı

Lise öğretmeni okulda mastürbasyon yaptı; kız öğrencilerle ilgili liste hazırladı

admin admin -
11 0

ABD’de batı Virginia eyaletinin Hancock bölgesinde Oak Glen isimli ortaokulda tarih öğretmenliği ve basketbol koçluğu yapan 63 yaşındaki Ronald Paul Harris isimli öğretmen, Okul bahçesinde mastürbasyon yaparken yakalandı.

LİSTE HAZIRLAMIŞ

Harris’in yakışıksız hareketinin tespit edilmesinin akabinde başlatılan soruşturmada; okulda incelenen dolabında, “En seksi 10 öğrenci” başlıklı bir liste hazırladığı ve okuldaki kız öğrencilerin kimilerinin listede yer aldığı öğrenildi.

63 yaşındaki öğretmenin, 14 yaşındaki bir öğrencisini taciz ettiği de mağdur öğrencinin sözüyle ortaya çıktı. Harris’in mastürbasyon olayının patlak vermesinin akabinde ismini açıklamayan Talebe (E.H.), 10’dan Çok Kez öğretmeninin cinsel tacizine maruz kaldığını ve Okul yetkililerinin bu bahiste hiçbir yaptırımının olmadığı itirafında bulundu.

10 YILDAN 20 YILA KADAR MAHPUS İSTEMİ

E.H.’nin avukatları, Öbür mağdur öğrenciler de olabileceği fikriyle soruşturmanın derinleştirilmesi gerektiğini savunuyor. Suçlamaları kabul edilen ve ömür uzunluğu öğretmenlik mesleğinden uzaklaştırılan Harris, hakkında 10 yıldan 20 yıla kadar mahpus cezası istemiyle yargılanıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir