Tag

Lira

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Temmuz ayında en düşük memur maaşı 22 bin lira olacak”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “En düşük memur maaşını, en düşük halk personeli maaşından aşağı kalmayacak halde düzenleyeceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacakCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, temmuz ayında en düşük memur maaşını en düşük halk emekçisi maaşından aşağı kalmayacak halde düzenleyeceklerini söyleyerek, “Böylece en düşük memur maaşı da 22 bin lirayı bulacak” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacakCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, temmuz ayında en düşük memur maaşını en düşük halk personeli maaşından aşağı kalmayacak formda düzenleyeceklerini söyleyerek, “Böylece en düşük memur maaşı da 22 bin lirayı bulacak” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacak

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, temmuz ayında en düşük memur maaşını en düşük halk personeli maaşından aşağı kalmayacak biçimde düzenleyeceklerini söyleyerek, “Böylece en düşük memur maaşı da 22 bin lirayı bulacak” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En düşük memur maaşı 22 bin lirayı bulacak

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, temmuz ayında en düşük memur maaşını en düşük halk çalışanı maaşından aşağı kalmayacak biçimde düzenleyeceklerini söyleyerek, “Böylece en düşük memur maaşı da 22 bin lirayı bulacak” dedi.

Altının gram fiyatı 1.120 lira seviyesinden işlem görüyor

Altının gram fiyatı, yeni haftaya yükselişle başlamasının akabinde 1.120 lira düzeyinde süreç görüyor. Birebir dakikalarda çeyrek altın 1.840 lira, Cumhuriyet altını da 7.450 liradan satılıyor.

Türkiye-Gürcistan arasında Iphone turizmi

Son devirde Iphone telefonlarının Gürcistan’da Türkiye’ye nazaran daha Müsait fiyatla satılması nedeniyle Türkiye’den Gürcistan’a yönelik bir telefon turizmi hareketliliği yaşanıyor.

Analistlerden altın yatırımcılarına uyarı! Bunları duymadan kuyumcuya gitmeyin

Altının gram fiyatı, güne yatay seyirle başlamasının akabinde 1.050 lira düzeyinde süreç görüyor. Analistler, altın fiyatlarının Nakit siyasetlerindeki belirsizlikler nedeniyle Olumsuz seyrettiğini ve bu durumun biraz daha süreceğini lisana getirdi.