Tag

İstanbul

BAKAN KURUM ‘YARISI BİZDEN’ KAMPANYAMIZA TAM 666 BİN BAĞIMSIZ BÖLÜM BAŞVURU YAPTI

? Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili Adayı Murat Kuruluş seçim çalışmaları kapsamında Kartal, Maltepe, Ataşehir ve Kadıköy ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir ortaya geldi.

Bakan Kurum: ‘Yarısı Bizden’ kampanyamıza tam 666 bin bağımsız bölüm başvuru yaptı

Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum, seçim çalışmaları kapsamında Kartal, Maltepe, Ataşehir ve Kadıköy ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir ortaya geldi. Bakan Kurum, ‘Yarısı Bizden’ kampanyasına tam 666 bin Müstakil kısım başvurusu yapıldığını açıkladı. Ayrıyeten, zelzele sonrası başlatılan Hane seferberliği kapsamında 151 bin Müstakil kısmın inşasının başlatıldığı da belirtildi.

Bursa: Bakanlar, İhlas Armutlu Tatil Köyü’nü Çok Beğendi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul Vilayet Bayan Kolları 5. Olağan İstişare Meclisi Toplantısı, İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu ve Fazla sayıda milletvekilinin iştirakiyle İhlas Armutlu Tatil Köyü’nde gerçekleştirildi. 2 gün süren toplantıya katılan 700 partili bayan, hem tatil hem de eğitimi birarada yaşadı.

İstanbul: İstanbul’da Yerel Yönetimler

Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Boğazı ile Marmara Denizi’ni denize girilebilir kriterlere taşımak “Son Atak, 140 Çözüm8” sloganıyla bir çalışma başlattı. Projeyi İstanbul Boğazı’nda basın mensuplarına tanıtan reis Kadir Topbaş, “3 Yıl içinde Tüm dere ıslahlarını, arıtma tesislerini ve kolektörleri tamamlayarak Tüm kıyıları yüzülebilir kriterlere taşıyacağız” dedi.

İstanbul Havalimanı’nda Cumhurbaşkanlığı seçimi için oy verme işlemi başladı

Yurt dışındaki seçmen kütüğüne kayıtlı vatandaşlar için İstanbul Havalimanı’nda oy Eda süreci başladı. 28 Mayıs saat 17.00’ye kadar devam edecek olan oy Eda süreci için Yekün 12 sandık kuruldu.

İstanbul Havalimanı’nda Cumhurbaşkanlığı seçimi için oy verme işlemi başladı

Yurt dışındaki seçmen kütüğüne kayıtlı vatandaşlar için İstanbul Havalimanı’nda oy Eda süreci başladı. 28 Mayıs saat 17.00’ye kadar devam edecek olan oy Eda süreci için Yekün 12 sandık kuruldu.

Yurt dışındaki seçmenler İstanbul Havalimanı’nda oy kullanmaya başladı

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci cinse kalmasının akabinde İstanbul Havalimanı ve gümrük kapılarında oy kullanma süreçleri, Yüksek Seçim Heyeti’nin (YSK) kararı gereği bu sabah saat 08.00’de başladı. oy Eda süreci 28 Mayıs saat 17.00’ye kadar devam edecek.

Yurt dışındaki seçmenler İstanbul Havalimanı’nda oy kullanmaya başladı

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci çeşide kalmasının akabinde İstanbul Havalimanı ve gümrük kapılarında oy kullanma süreçleri, Yüksek Seçim Şurası’nın (YSK) kararı gereği bu sabah saat 08.00’de başladı. oy Eda süreci 28 Mayıs saat 17.00’ye kadar devam edecek.

İstanbul’da yapılacak kongrelere 45 bin 777 katılımcı bekleniyor

İstanbul Ticaret Odası Lideri Şekib Avdagiç, pandeminin tesirinin ortadan kalktığı İstanbul’da bu yılın kalan aylarında yapılacağı mutlaklaşan kongrelere en az 45 bin 777 iştirakçinin geleceğini ve şahıs başı harcamalarının toplamının yaklaşık 140 milyon euro olacağını açıkladı.

Emine Erdoğan, İstanbul Modern Sanat Müzesi’ne davet etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, sanatseverleri İstanbul Çağdaş Sanat Müzesi’ne Davet etti. İstanbul Modern’in yeni binasının bütün sanatseverler için farklı bir durak olacağına inandığını belirten Emine Erdoğan, İstanbullulara iyi olmasını diledi.