Tag

Eskişehir

Yerli turistler 3 günlük tatil fırsatını Eskişehir’de değerlendirdi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı hafta sonuyla birleşince 3 günlük tatil fırsatı bulan yerli turistler Eskişehir’e akın etti. Eskişehir Odunpazarı bölgesi yerli turistlerin akınına uğradı. Yer yer yağışlı olan bir güne Karşın gezmeye devam eden vatandaşlar kentin kültürel yapısını, tarihi dokusunu ve turistik yerlerini Fazla sevdiklerini söyledi.

Geleneksel okçuluk turnuvası ve fidan dikme etkinliği yapıldı

Klasik okçuluk turnuvası ve fidan dikme aktifliği yapıldı Gençlik Haftası kutlamaları devam ediyor Eskişehir’de Gençlik Haftası kutlamaları çerçevesinde klâsik okçuluk turnuvası düzenlenirken, fidan dikme aktifliği yapıldı.

Eskişehir’de turizm sezonu açıldı: 60 binden fazla turist ziyaret etti

Turizm döneminin başlamasıyla Birlikte on binlerce yerli ve yabancı turist Eskişehir’i ziyaret ederken, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ile birleşen 3 günlük tatil periyodunda de kentin turistik merkezlerini 60 binden Çok şahıs gezdi.

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası 23 Nisan konseri verdi

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Mevcut Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası ve Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na Özel konser verdi. Konsere, reis Ataç’ın yanı Dizi CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ve Fazla sayıda vatandaş katıldı.

Eskişehir okullar tatil mi? 30 Mart bugün Eskişehir okul var mı, yok mu?

Soğuk ve karlı günlerin ülkemize giriş yapmasının akabinde öğrenciler ve veliler okulların tatil olup olmadığını araştırdı. 30 Mart günü Eskişehir’de okulların tatil olup olmadığı ise merak ediliyor. Pekala, Eskişehir okullar tatil mi? 30 Mart bugün Eskişehir Okul Mevcut mı, yok mu?