Tag

Deniz

Bursa: Bakanlar, İhlas Armutlu Tatil Köyü’nü Çok Beğendi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul Vilayet Bayan Kolları 5. Olağan İstişare Meclisi Toplantısı, İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu ve Fazla sayıda milletvekilinin iştirakiyle İhlas Armutlu Tatil Köyü’nde gerçekleştirildi. 2 gün süren toplantıya katılan 700 partili bayan, hem tatil hem de eğitimi birarada yaşadı.

İstanbul: İstanbul’da Yerel Yönetimler

Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Boğazı ile Marmara Denizi’ni denize girilebilir kriterlere taşımak “Son Atak, 140 Çözüm8” sloganıyla bir çalışma başlattı. Projeyi İstanbul Boğazı’nda basın mensuplarına tanıtan reis Kadir Topbaş, “3 Yıl içinde Tüm dere ıslahlarını, arıtma tesislerini ve kolektörleri tamamlayarak Tüm kıyıları yüzülebilir kriterlere taşıyacağız” dedi.

Bodrum’da alkolsüz aile oteli sezon açılışında yoğun ilgi gördü

Turizmin gözbebeği Bodrum’da bulunan alkolsüz aile oteli The Oba Otel Alkolsüz A’La Carte dönem açılışında yerli ve yabancı turistlerin ağır ilgisini çekti. Bayanlara Özel alanlarıyla öne çıkan otelde, aileler gönül rahatlığıyla tatil yapıyor. Aquapark ve ısıtmalı Aleni yüzme havuzlarıyla da dikkat çeken tesiste, kaliteli hizmet ve Konuk memnuniyeti öncelikli maksat olarak belirtiliyor.

Eskişehir’de 19 Mayıs tatilini hafta sonuyla birleştirenlerin tercihi Akdeniz oluyor

Eskişehir’de 19 Mayıs bayramıyla Bir arada oluşacak 3 günlük tatilde Fazla sayıda vatandaşların Akdeniz bölgesindeki tatil yerlerini hayli İlgi gösterdiğini söyledi.

Eskişehir’de 19 Mayıs tatilini hafta sonuyla birleştirenlerin tercihi Akdeniz oluyor

Eskişehir’de 19 Mayıs bayramıyla Birlikte oluşacak 3 günlük tatilde Fazla sayıda vatandaşların Akdeniz bölgesindeki tatil yerlerini epeyce İlgi gösterdiğini söyledi.

Barbaros Hayrettin Paşa Camii yarın ibadete açılıyor

Barbaros Hayrettin Paşa Camii yarın ibadete açılıyor Açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapacağı caminin nihayet hali bu türlü görüntülendi Beşiktaş Levent’teki Osmanlı mimari özelliklerine sahip olan ve 35 aylık süreçte üretimi tamamlanan Barbaros Hayrettin Paşa Camii, yarın Cumhurbaşkanı Recep…

Turizmin yeni trendi ‘tiny house’

Turizmin yeni trendi ‘tiny house’ Turizmin olmazsa olmazı otellerin yerini ‘tiny house’ almaya başlarken, turizmin gözbebeği Bodrum’da açılan tiny house konseptindeki otel İlgi odağı oldu.