Tag

Alışveriş

Tahran’da bayram öncesi çarşı ve pazarlar durgun

Yakın vakitte Nevruz Bayramı hasebiyle 2 hafta tatil yapılan İran’da, yaklaşan Ramazan Bayramı ile çarşı ve pazarlarda Ufak çaplı hareketlenmeler olsa da genel olarak sakinlik hakim.

Amazon Bu Yılın Tatil Alışveriş Hafta Sonunda En Büyük Satışını Gerçekleştirdi

SAN FRANCİSCO, 1 Aralık (Xinhua) — Amazon Çarşamba günü yaptığı açıklamayla bu Yıl Şükran Günü ile Siber Pazartesi ortasındaki Şükran Günü tatili alışveriş hafta sonunda şimdiye kadarki en yüksek satışı gerçekleştirdiğini duyurdu.

Siber Pazartesi nedir? Siber Pazartesi ne zaman?

Kara Cuma bitti, artık Siber Pazartesi fırsatları vakti. Pekala Siber Pazartesi olarak Türkçeye çevrilen Siber Pazartesi nedir? İndirimler ne Vakit başlıyor? Hangi eserlerde indirim yapılıyor? İşte bahis hakkında bütün merak edilenler…

Artvin Kemalpaşa’da Gürcü Yoğunluğu Devam Ediyor

Artvin’in Gürcistan hududunda bulunan Kemalpaşa ilçesine alışveriş için gelen Gürcü, Rus ve Ukraynalıların neden olduğu yoğunluk her geçen gün artıyor. Gürcistan Nakit ünitesi larinin Türk lirası karşısında değer kazanmasıyla Birlikte Gürcülerin Kemalpaşa’daki marketlere alışveriş için akın etmeleri yoğunluğa neden oluyor.

Paraları Türk lirasını 7’ye katladı! Bulgarlardan sonra onlar da sınır kentimize akın etmeye başladı

Artvin’in Gürcistan hududunda bulunan Kemalpaşa ilçesine alışveriş için gelen Gürcüler, market ve pazarlarda yoğunluğa neden oluyor. Gürcistan Nakit ünitesi larinin Türk lirası karşısında 7 kat değer kazanmasıyla Birlikte Gürcüler, ilçeden torba torba alışveriş yapıyor.

‘Muhteşem cuma’ bir ilimizi resmen kilitledi! Otellerde boş yer bulmak imkansız

İran’da yaşanan internet zahmeti ve Periyot şirketlerinin de bu nedenle rezervasyon alamaması nedeniyle kasım ayını yüzde 30 dolulukla geçiren Van’daki otelcilerin yüzü, süper cuma ile tekrar güldü. İranlı turistler, Ünlü markaların indirimlerinden yararlanmak için kente akın etti.