Volkswagen Ticari Araç Türkiye’de 500 bin satışa ulaştı

Genel, Gezilecek Yerler Nis 22, 2023 Yorum Yok

Doğuş Otomotiv‘in distribütörlüğünü üstlendiği Volkswagen Ticari Araç, Türkiye pazarında 500 bininci satışa ulaştı.

Türkiye hafif ticari araç pazarının en Değerli oyuncularından biri olan Volkswagen Ticari araç 30 yıla yakın bir müddettir Doğuş Otomotiv bünyesinde aktiflik gösteriyor. mahsul portföyünde bulunan Transporter, Caddy, Crafter ve markanın premium pick-up modeli Amarok’u uzun yıllardır kullanıcılarıyla buluşturan Volkswagen Ticari Araç, KOBİ ve girişimcilerin gereksinimlerine nazaran tahliller sunuyor.

Volkswagen Ticari araç genel Müdürü Tolga Senyücel, “1994 yılında 2 araçla başladığımız seyahatimiz, bugün binlerce müşterimizle yaşadığımız bir bağlılık öyküsüne dönüşmüş durumda. Bu başarıyı, eserlerimizin kalitesinin yanı sıra, Türkiye genelinde hizmet veren kuvvetli yetkili satıcı ve servis ağımıza, tecrübeli ve alıcı odaklı takımlarımıza borçluyuz.” dedi. “Müşteri odaklılık unsurumuz doğrultusunda geliştirdiğimiz dijital ve teknolojik tahliller, satış ve satış sonrası süreçlerimizi eşsiz bir alıcı tecrübesine dönüştürüyor.” diyen Senyücel, bu Yıl Eser gamına eklenecek olan Amarok, Multivan ve California model ailesiyle daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

500 bininci aracın sahibi olan Hasel İstif Makinaları San ve Tic A.Ş yetkilisi Fatih Meriç, Transporter Panelvan aracını Doğuş Oto Kartal ve Doğuş Otomotiv yetkililerinin katıldığı merasimde teslim aldı. Doğuş Oto Kartal showroomunda gerçekleşen teslim sırasında bu Özel günün anısına firmaya bir plaket de İkram edildi.

En Fazla tercih edilen model Transporter

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir