Suzuki’den Motobike İstanbul’da 3 lansman

Genel, Gezilecek Yerler Nis 25, 2023 Yorum Yok

Türkiye‘de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Suzuki Motosiklet, Motobike İstanbul fuarında üç yeni modelini tanıtacak.

Suzuki Motosiklet, 27-30 Nisan 2023 tarihleri ortasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Motobike İstanbul’da, orta ve yüksek cc’li segmentteki boşluğu dolduran yeni modelleri V-Strom 1050 DE, V-Strom 800 DE ve GSX-8S’i sergileyecek.

Mevcut V-Strom ailesinin alt ve üst serileri ortasına konumlandırılan yeni modeller ile Suzuki motosiklet çeşitliliği artırılıyor. Street ve Touring modelleriyle tutkunlarının vazgeçemediği GSX serisine eklenen GSX-8S ile de niş motosiklet segmentindeki alternatifler çoğaltılıyor. Suzuki standında ayrıyeten markanın güçlü yapıları ve ekonomik işletim maliyetleriyle öne çıkan Address 125 ve Avenis 125 scooter modelleri de sergilenecek.

V-Strom 800 DE

Şimdiye kadar üretilen en maceracı V-Strom olarak isimlendirilen V-Strom 800 DE, sarı-mavi ya da gri-sarı renklerde tercih edilebiliyor. Dünyanın dört bir yanından binlerce motosiklet şoförünün beğenisini toplamış V-Strom ailesinin en yeni üyesi V-Strom 800 DE, 776 cc hacmindeki motoruyla uzun yolda konfor, yerde ise dinamizm isteyenlerin bütün gereksinimlerini karşılayacak özelliklere sahip. çok istikametli yapısı sayesinde şoförüne daha Çok macera özgürlüğü sunuyor. Üst sınıflarda görmeye alıştığımız elektronik donanımlar da V-Strom 800 DE’yi başkalarından ayıran en Değerli özellikler ortasında yer alıyor. Ayrıyeten V-Strom 800 DE, 600-1.000 cc segmenti ortasında kendini konumlayarak, Uzaklık segmenti deneyimlemek isteyen şoförlere alternatif sunuyor.

V-Strom 1050 DE

2002’den günümüze motosiklet dünyasında kendine Özel bir yer edinmiş en Aka V-Strom, yıllar içerisinde kendini geliştirerek macera sever motosiklet şoförleri ortasında güvenirliğiyle haklı bir üne sahip oldu. Sarı-gri ya da lacivert-siyah renk seçenekleri sunulan V-Strom 1050 DE, yenilenmiş teknolojileri ve geliştirilmiş dizaynıyla bu ünü bir sonraki düzeye taşıyor. İster asfalt dağ yollarında, isterse pek kimsenin uğramadığı toprak arka yollarda V-Strom 1050 DE, yeni 21 inçlik ön ve 17 inçlik arka jantlarıyla, macera arayanları diledikleri yere götürebiliyor.

GSX-8S

GSX-8S ile Suzuki, kuvvetli bir motor, sportif bir şasi, gelişmiş teknolojiler ve dikkat alımlı tasarımı bir ortaya getiriyor. Yolların hakimi olmak isteyenleri gözüne kestiren Suzuki GSX-8S, 600-1.000 cc segmenti ortasında kendini konumlayarak, Uzaklık segmenti deneyimlemek isteyen şoförlere beyaz, mavi ve Siyah renk alternatiflerini sunuyor. Yeni Suzuki GSX-8S, bir kuzgunu andıran sivri burun tasarımı ve kısa kuyruk bölgesiyle park halindeyken bile dinamik bir görünüme sahip.

Address 125 ve Avenis 125

Suzuki’nin klasik görünümü Çağdaş teknolojiyle buluşturan Address 125 ve dikkat alımlı pratik Avenis 125 modelleri, ekonomik ve kaliteli scooter arayanların tercihi oluyor. Düşük yakıt tüketimi, pratik kullanım özellikleri ve kaliteli üretimi hedefleyen kullanıcıların hem kalbine hem de mantığına hitap eden ikili 100 km’de yalnızca 1.9 litre yakıt tüketimi sunan 6,4 kW (8.7 PS) gücündeki ve 10 Nm torkundaki motoru paylaşıyorlar.

>

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir