Moto Guzzi yeni modelleriyle Motobike İstanbul’da!

Genel, Gezilecek Yerler Nis 25, 2023 Yorum Yok

İtalyan Moto Guzzi, 27-30 Nisan tarihleri ortasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Motobike İstanbul 2023’te, yeni modelleri V100 Mandello, V7 Stone Special Edition ve yeni renkleriyle V7 Special’ı sergilemeye hazırlanıyor.

Tasarımında hareketli kanatlara sahip birinci 2 tekerlekli motosiklet unvanını elinde tutan Moto Guzzi V100 Mandello, motosiklet dalında elektronik ayarlanabilir ön cama sahip Biricik roadster olmasıyla da öne çıkıyor. Motosiklet kullanmayı bir Ömür usulü olarak gören, yeri geldiğinde yalnızca motosiklet kullanmak için yola çıkan şoförler için harika donanımların bir ortaya getirildiği Moto Guzzi V100 Mandello Serisi, efsanevi 90 derecelik V-Twin motora eklenen teknolojik gelişmelerle gelecekteki modellere Fer tutuyor.

Fuarda motosiklet tutkunları, uzun vakittir bekledikleri yeni V7 Stone Special Edition ve orijinal renkleriyle V7 Special’ı da yakından görme bahtı yakalıyor. Yeni Moto Guzzi V7 Special, her zamankinden daha süratli, daha konforlu ve daha donanımlı hale getirildi. bütün bunların yanında; ayırt edici karakteri ve tipik Moto Guzzi özgünlüğü değişmeden kaldı.

Yeni egzoz boruları ile daha kuvvetli bir dizayna sahip olan V7, geriye yanlışsız hem üniversal mafsallı şanzıman hem de tekerlekleri büyüterek eşsiz bir görünüş sağlıyor. Yeni, daha uzun aralı ikiz amortisörler, iki katmanlı sele ve güncellenmiş şoför ayak takviyeleri ile de daha konforlu bir sürüş tecrübesi yaşatıyor. Parlak Siyah rengine eşlik eden depo üzerindeki Kırmızı rengiyle ayrım edilen V7 Stone Special Edition ise Arrow egzozları, yeni gidon aynaları ve Siyah alüminyum depo kapağıyla öbür serilerden ayrılıyor.

>

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir